PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30373}
6,8 1 608
ocen
6,8 10 1 1608
Zabójczy warunek
powrót do forum filmu Zabójczy warunek

dawno nie widzialem tylu nieracjonalnych zachowan w filmie sensacyjnym. kto by takiej wiejskiej policji pozwolil na taka akcje, a ten monolog goscia z fbi jest niszczacy. po takiej gadce parskanalbym chyba smiechem. radze nie ogladac, choc sam z siebie jestem dumny ze na takim gniocie dotrwalem do konca.

kojak82_2

Widzę, że tak jak ja oglądałeś na TVN7 i tak jak ja stwierdzasz, że nie warto było :). Do nieracjonalnych zachowań dodam jeszcze ślimacze tempo i słabo nakręcone dialogi, które przecież mają być osią tego filmu i budować napięcie. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
kojak82_2

Widać żęe nie którzy ludzie poprostu nie znają się na filmach.

Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
ChUcKy

Uważam, że znam się na dobrych filmach i potrafię je docenić. Zwracam uwagę na dialogi, na akcję, na grę aktorską. Gra aktorska była tylko w wypadku Adriena Brody. Nic innego w tym filmie, t, cały film, nie jest wart uwagi.
Ludzie, którzy nie znają się na filmach-oj, ubawiłeś mnie/czy też ubawiłaś...Bo masz inne zdanie, tak? Tzn, że wszyscy inni to idioci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones