PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791446}
6,7 49 176
ocen
6,7 10 1 49176
5,3 31
ocen krytyków
Zabawa zabawa
powrót do forum filmu Zabawa zabawa

...nie mówcie, że nie. A potem na gazie, audicami, wjeżdżają do przejść podziemnych.

ocenił(a) film na 6
ProF_A_N_

Chlają, wiadomo- może kiedyś ktoś zrobi o tym dobry film- studium upadku. I błagam, bez dobrej jak zwykle Agaty Kuleszy ale ile można i czemu mówi jak K. Janda...ten film jest bardzo powierzchowny, ze słabym scenariuszem.szkoda, bo temat nośny.

ocenił(a) film na 8
basiaz1970

Ja tez zauważyłam, że mówi jak Janda. Dobra, ta sama szkoła.

ocenił(a) film na 6
egost

Ta sama maniera w kazdej roli?cytujac klasyka nie idzcie panie aktorki tą drogą usiana nagrodami i polipami w nosie

basiaz1970

Może pani Janda ma anturaż alkoholiczki?

ocenił(a) film na 6
ProF_A_N_

Nie sądzę,ma dorobek i nadal sie ją dobrze ogląda.ale nigdy nie bales sie,ze jak otworzysz lodówkę..z calym szacunkiem,juz nie wiem w jakiej konfiguracji bedzie kolejny polski film z Kulesza i Dorocińskim.az sie boję choc oboje są dobrymi aktorami

basiaz1970

Znaczy kto mówi jakby miał polipy w nosie? Janda?

ocenił(a) film na 6
jan_niezbedny0

Pani Kulesza coraz częściej.mnie to irytuje,bo to raczej maniera. Janda ma taki glos po prostu.byc moze moja irytacja wynika stąd,ze jak cos sie przeje to czlowiek ma dosc,choćby byla to smakowitosc.

basiaz1970

Wszyscy teraz walczą o kasę, więc wykorzystują swoje 5 minut, by nałapać tych srok jak najwięcej. To powoduje ten efekt przesytu aktorami - nawet jeśli to znakomici aktorzy, jak Kulesza. To samo jest np. z Więckiewiczem (aktor też przez duże A, ale np. robienie z niego prokuratora Szackiego ["Ziarno prawdy"] uważam za sporą przesadę).

Kiedyś najlepsi/najbardziej znani nie chcieli słyszeć o rolach w tasiemcach - teraz już tylko nieliczni się tam nie pokazują.

Co do maniery, to jakby nie patrzeć każdy aktor ma jakąś.

ocenił(a) film na 6
jan_niezbedny0

Ale wtedy nie mówimy o aktorach, którzy potrafią zagrać wszystko...

basiaz1970

Moim zdaniem i tacy mają - i to nie jest zarzut z mojej strony.

ProF_A_N_

Baba też człowiek...

ocenił(a) film na 6
taksidrajwer

Oczywiście, ale - jak to mówią niewybredni - baba to facet z cyckami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones