PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529619}

Zabić Irlandczyka

Kill the Irishman
7,2 23 090
ocen
7,2 10 1 23090
Zabić Irlandczyka
powrót do forum filmu Zabić Irlandczyka

Ocena 

ocenił(a) film na 3

Świetny film, trzyma w napięciu do końca. Bardzo zawiły wątek, barwne postaci i niespodziewane zwroty akcji Moja ocena: 3/10 - nie ma siły aby dac więcej


PS Udźwiękowienie z Counter-Strike'a najlepsze

ocenił(a) film na 7
WrednyPanMusztarda

no tak :) ale nie był aż tak okrutny więc dałem 7/10 (+1 za poczucie, że został oparty na faktach)

ocenił(a) film na 3
OmniModo

Mdłe kino dla mnie aby dostarczyc jakis pozytywny emocji akcji napięcia dał nude i usypiał zamiast kazać oglądać się z wielkim tchem i całym oddaniem. 3/10

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Tylko ten koniec trochę głupawy. Gada z dzieciakami, widzi kolesia, który go zaraz "zdetonuje" i nie podejmuje próby ucieczki ;)

ocenił(a) film na 7
vacuo

Nie taki głupie. Miał jakieś przeczucie, zresztą samochód rutynowo sprawdził, pomimo że nie wiedział, że ktoś może wiedzieć o jego obecności. Skąd mógł wiedzieć, że pułapka będzie w pojeździe obok ...
Ale nie ma co w tym filmie szukać logiki, to typowe kino rozrywkowe, a nie autobiograficzne.

ocenił(a) film na 6
OmniModo

Przeciez to byla Biografia to sie wydarzylo naprawde.

ocenił(a) film na 6
vacuo

Trzonowiec go bolał po borowaniu. Było mu wszystko jedno.

ocenił(a) film na 3
WrednyPanMusztarda

rewelacyjny, też 3/10

ocenił(a) film na 8
WrednyPanMusztarda

Haha bez kitu scena zabójstwa typka w bagażniku - charakterystyczne ciachnięcie nożem z Cs'a. :) Było coś jeszcze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones