PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625412}
5,5 5 728
ocen
5,5 10 1 5728
3,5 6
ocen krytyków
Zabić bobra
powrót do forum filmu Zabić bobra

Polecam

ocenił(a) film na 8

Widziałam to dzisiaj na Plus Camerinage - polecam. Kawał dobrego kina.

ocenił(a) film na 4
niezmiennievix

nie polecam, nic ciekawego, sztampowy pomysl, wykonanie amatorskie

ocenił(a) film na 7
nephilim_718

Nie powiedziałabym,że historia,w której dziewczynka z sąsiedztwa tak po prostu, z dnia na dzień upatruje sobie raczej niezbyt normalnego człowieka z sąsiedztwa, w dodatku z taką przeszłością na obiekt swoich uczuć i portrety obojga bohaterów są sztampowe. Coś mnie drażniło w tym filmie,jeszcze nie umiem tego określić,ale na pewno nie można o nim powiedzieć,że jest amatorski i sztampowy.

ocenił(a) film na 3
niezmiennievix

Też tam byłam i do teraz nie mogę się otrząsnąć! Taka masakra , że na prawdę szkoda gadać, ale odzywam się bo sztampa tego to bym nie nazwała. Nikomu nie udało się stworzyć takiego miodu Leona zawodowca, fight clubu i nieruchomego poruszyciela.

ocenił(a) film na 8
chickensoup

Mnie film zaskoczył, niekiedy zadziwił, odrobinę rozbawił, zmusił do refleksji. Chyba wszystkie cechy godnego polecania obrazu? Fakt, że współczesne polskie filmy często są w podobnej, nieco dramatycznej konwencji, ale nie oszukujmy się, pomysł jest w swej prostocie nowatorskim. Nie powiesz mi, że od pierwszej sceny było znane Ci zakończenie? Oczywiście, że akcja nie charakteryzowała się ogromnym dynamizmem, to mogę zarzucić, niekiedy ospałość, ale to budowało wizerunek bohatera.

ocenił(a) film na 6
niezmiennievix

Również miałem przyjemność film obejrzeć na pokazie w Operze Nova i ogromnie polecam! Film charakteryzuje się pięknymi zdjęciami, świetną muzyką i aktorstwem. Co do samej fabuły - z powodu specyficznego sposobu narracji można pokochać lub znienawidzić. Ja pokochałem!

ocenił(a) film na 10
niezmiennievix

Ja również jestem zdecydowanie pod wrażeniem. Fantastyczny film!

niezmiennievix

Największy zawód Camer, największa pomyłka jury. Cholera, a tak na niego czekałem

ocenił(a) film na 3
Tom_Spark

:) cieszę się, że nie jestem sama w moim zdumieniu

ocenił(a) film na 5
niezmiennievix

Widziałam na "ZOOM - Zbliżenia" w Jeleniej, zachwytów nie rozumiem, bo mnie takie "szokowe" kino nie bierze, ale LUBOS, CHOLERA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones