PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122340}

Zadanie specjalne

The Cutter
5,6 1 103
oceny
5,6 10 1 1103
Zadanie specjalne
powrót do forum filmu Zadanie specjalne

Fajny

ocenił(a) film na 8

Niezłe kino akcji z Chuckiem Norrisem w roli głównej w prawdzie nie jest już to ten sam Chuck co kiedyś ale w ciąż jest w niezłej formie moim zdaniem to najlepszy film w jego wykonaniu do czasów pierwszego Człowieka prezydenta wreszcie w czasie bijatyk obrywa po łbie nie tylko raz czy dwa razy ba i nie tylko w finałowej walce po to by na końcu wyglądać jak chodzące nie szczęście aż mi się pod tym względem jego stare filmy przypomniały (te z lat 80) tam też Norrisa okładali kopniakami by na końcu Norris skopał ich resztkami sił .w Filmie jest kilka fajnych lub zabawnych tekstów. Jednak nie wszystko jest tu cudowne Norris mniej pokazuje Koreańskie systemy walk ,a więcej walczy pięściami strzelaniny chodź nie złe jest ich po prostu mało . Powróćmy jeszcze do zalet fabuła filmu jest nawet fajna podoba mi sie sam pomysł Chuck kontra złodzieje diamentów i innych błyskotek do tego parę ciekawych zwrotów akcji . polecam film wszystkim fanom Chucka i czekam na kolejny panie Chuck apeluję skończ się pan obijać i wspierać jakieś głupie kampanie prezydenckie i promowanie wyborów weź się pan za kręcenie jakiegoś akcyjniaka bo szkoda na to patrzeć że tak marnujesz swój czas

ocenił(a) film na 5
martek165

To prawda, ja spodziewałem się okropnej wpadki, braku pogodzenia się ze stratą czołowego miejsca w branży, ale Norris wyszedł z tego z twarzą i muszę przyznać, że to przeciwieństwo Seagala.
Tytuł tylko rozbraja. Powinno się zwalniać tłumaczy, bo to pośmiewisko. Jeżeli Amerykanie akceptują tytuł "Szlifiarz", to dlaczego Polakom można sprzedać tylko jakieś gówno w tytule?

ocenił(a) film na 6
_Michal

Nie "Szlifiarz" tylko "Szlifierz". Ale rzeczywiście tłumaczenie tytułu bez sensu - zwłaszcza, że są już ze 3 filmy pod takim polskim tytułem.

ocenił(a) film na 5
marek_misiak

Ups, no to się popisałem ja teraz...

ocenił(a) film na 7
_Michal

Dobry film ale zobaczyłem wpadkę ze statystką
Baba wychodzi z centrum handlowego Norris wchodzi
Chwilę potem Norris jedzie po schodach ruchomych a tamtą widać w tle :)

giovanni50

największą wpadką było jak ta babka się pytała żyda czy idzie z nią na różaniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones