Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:02
Film

Lost Girls

2020 1 godz. 35 min.
6,4 12 878
ocen
6,4 10 1 12878
2 233
chce zobaczyć
{"id":"712779","linkUrl":"/film/Zaginione+dziewczyny-2020-712779","alt":"Zaginione dziewczyny","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/27/79/712779/7912412.2.jpg"}
Matka podczas poszukiwań zaginionej córki odkrywa zwłoki czterech dziewcząt porzuconych w lesie.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Zaginione dziewczyny
Zwiastun nr 1 (polski) 2:02
Zaginione dziewczyny
Zwiastun nr 1 2:02
Zaginione dziewczyny - Zwiastun Nr 1 (polski) Zaginione dziewczyny - Zwiastun Nr 1 (polski)

Pewnej nocy niespodziewanie znika 24-letnia Shannan Gilbert. Jej matka Mari (w tej roli nominowana do Oscara Amy Ryan) rozpoczyna niełatwe poszukiwania, podczas których mierzy się z bolesną prawdą o córce i o sobie samej, a także z uprzedzeniami śledczych. Mari nie poddaje się jednak i postanawia odnaleźć Shannan za wszelką cenę.Pewnej nocy niespodziewanie znika 24-letnia Shannan Gilbert. Jej matka Mari (w tej roli nominowana do Oscara Amy Ryan) rozpoczyna niełatwe poszukiwania, podczas których mierzy się z bolesną prawdą o córce i o sobie samej, a także z uprzedzeniami śledczych. Mari nie poddaje się jednak i postanawia odnaleźć Shannan za wszelką cenę. Podążając tropem córki kobieta trafia w sam środek hermetycznej społeczności mieszkającej w pobliżu odludnego skrawka wybrzeża Long Island. Odkrycia, których dokonuje, zmuszają organy ścigania oraz media do wzięcia pod lupę nierozwiązanych spraw zabójstw kilkunastu prostytutek - młodych kobiet, których historie Mari chce opowiedzieć całemu światu.

na podstawie
Robert Kolker "Lost Girls" (książka)
studio
Amazon Studios / Langley Park Pictures
inne tytuły
Lost Girls: An Unsolved American Mystery (pełny tytuł) USA
Więcej...
Główną rolę miała początkowo zagrać Sarah Paulson, ostatecznie zastąpiła ją Amy Ryan.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.