PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8697}

Zagraj dla mnie Misty

Play Misty for Me
6,7 2 332
oceny
6,7 10 1 2332
5,2 6
ocen krytyków
Zagraj dla mnie Misty
powrót do forum filmu Zagraj dla mnie Misty

"Play Misty For Me" jest naprawdę dobrym thrillerem. Po pierwsze film wciąga, po drugie czujemy miły dreszcz emocji, po trzecie widzimy starania twórców: jazzowy, klimatyczny podkład, świetni aktorzy(Jessica Walter pod koniec potrafi wzbudzić ciarki na plecach), niezły scenariusz i poniekąd idealne ujęcia. Jestem bardzo zaskoczony tym filmem Eastwooda. Ma nawet coś ma z horroru. Polecam tą produkcję, gdyż jest przyzwoitym wzorcem dreszczowca, a jego obejrzenie nie będzie czasem straconym.

ocenił(a) film na 7
martns

W pełni się zgadzam. Film ma wszystko, co powinien mieć dobry dreszczowiec. Ataki Evelyn naprawdę budzą grozę, Jessica Walter idealnie sprawdza się w tej roli. To zadziwiające, jak drobna kobieta może budzić grozę i siać taki popłoch. Dobre, mocne kino.

ocenił(a) film na 8
baron666

'To zadziwiające, jak drobna kobieta może budzić grozę i siać taki popłoch' - niesamowite, ale prawdziwe. Bez potworków z plastiku udało się.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

zawsze uważałem, że największa groza siedzi w głowie, nie w hektolitrach sztucznej krwi i efektach specjalnych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones