PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854088}

Zagubiona kula

Balle perdue
5,8 3 465
ocen
5,8 10 1 3465
Zagubiona kula
powrót do forum filmu Zagubiona kula

Oglądałem film na netflixie i lektorka mnie nie zachwyciła. Wręcz tłumaczyła ciszej niż mówili w oryginalnym języku. Rozumiem. Netflix, kobieta, pewnie czarna, i napewno homoseksualna więc czemu się czepiam

ocenił(a) film na 4
adziu_3

Jeśli mam być szczery, to lektorka była dla mnie koszmarnym przeżyciem. Kto to wymyślił i dlaczego?

ocenił(a) film na 6
Julian_Mach

ludzie co z wami? jak mozna ogladac filmy z lektorem? wypacza całkowiecie sciezke dzwiekowa, jeszcze rozumiem bajki dla dzieci z dubbingiem, ale filmy dla doroslych z lektorem? serio to taki trud przeczytac te pare linijek tekstu na ekranie'?

miko1980

Akurat filmy dla dorosłych nie potrzebują tłumaczenia. I w ogóle jak możesz oglądać filmy z napisami? Serio to taki trud nauczyć się obcego języka żeby nie musieć ciągle czytać?

ocenił(a) film na 6
vbazyl

kolego, ja nie mam problemu z jezykiem angielskim wprost przeciwnie, natomiast nie jest to moj jezyk ojczysty dlatego gdy bohaterowie mowia niewyraznie, slangiem, gwara, szeptem itp itd to napisy przydaja sie zeby sobie doczytac to co z trudem bylo slyszalne - doczytac po angielsku w moim przypadku (z polskich napisow nie korzystam), wiec przestan gadac glupoty jak nie wiesz w czym rzecz

miko1980

Za to ty wiesz najlepiej jak inni mają oglądać filmy. Bardzo mądre. PS - to film francuski, więc nie wiem skąd wziąłeś angielski.

ocenił(a) film na 6
vbazyl

nie mowie ze wiem najlepiej tylko sie dziwie jak mozna sobie znieksztalcac odbior filmu (zagluszajac oryginalna sciezke dzwiekowa filmu glosem lektora) , poza tym nawet ogladajac film angielski czy francuski z polskimi napisami uczymy sie wowczas odrobine danego jezyka slyszac wymowe slowa i widzac jego odpowiednik po polsku. Moja wypowiedz nie dotyczy tego konkretnego filmu a ogolnie.

ocenił(a) film na 3
miko1980

Aby się delektować filmem idę do kina. Filmy netflixa mogę sobie oglądać parząc jednocześnie kawę, lub w drodze po piwo do lodówki.

Lektor to rozwiązanie idealne, więc przestańcie się wymądrzać angliści i inni koneserzy każący mi siedzieć przy netflixowym filmie z nosem w ekranie.

Jest tyłu dobrych lektorów, ba bawet przeciętnych lektorów, ale te kobiece dźwięki jako lektora ZNIECHECAJA do oglądania.

Klapa, porażka i wstyd, żeby i tak mizerna produkcję dodatkowo oszpecać kobieta lektorem...

ocenił(a) film na 6
Wielkot1

większej bzdury dawno nie czytałem.

Julian_Mach

Zapytaj rodziców jak się włącza napisy i oryginalny dzwięk.

ocenił(a) film na 4
Banks_Marantz

Zapytaj rodziców, co to znaczy być uprzejmym. Albo nie pytaj, oni też nie wiedzą.

adziu_3

słaba recenzja wręcz w typie *Polaka prawdziwego katoloka*..... białego oczywiście i jednej słusznej preferencji seksualnej... więc w sumie dlaczego się czepiam

ocenił(a) film na 5
smykowicz77

Dobra recenzja - ja jak to przeczytałem to się uśmiechnąłem - nie trzeba się spinać i wszystkiego brać na poważnie - a wracając do tej lektorki to rzeczywiście słabiutko wypadła - momentami aż uszy bolały - pewnie dostała tą robotę po znajomości - hahahahaha.

adziu_3

Podarowałem sobie oglądanie że względu na lektorkę, totalne dno. Obejrzyj wolę z napisami.

adziu_3

Baran.

adziu_3

To wina dźwiękowca a nie lektora ! Dźwiękowiec - głąb , źle zsynchronizował audio ..ale za to biały i hetero :))

adziu_3

Zgadzam się. Okropny lektor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones