PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846781}

Zaklęte pióro

Zakleté pírko
5,7 85
ocen
5,7 10 1 85
Zaklęte pióro
powrót do forum filmu Zaklęte pióro

Prawdziwa rewelacja. Uśmiałam się do łez :)

ocenił(a) film na 10
zmoorka


Cudowna baśń, dawno nie widziałem równie wciągającej i dobrze zrobionej. Mieszanka kilku baśni, ale nieprzebijających zbytnio i nie psujących głównej opowieści.


UWAGA MOŻE BYĆ MAŁY SPOILER:

Oczywiście jest jedna wada, ale to raczej moja osobista uwaga. Chodzi o zakończenie, gdzie wodnik pomimo że powtarzał iż woli wodę na koniec sobie poszedł omijając fontannę i zapewne wybrał się z nowymi ledwo co poznanymi chłopakami na wino, chociaż o tym nie mówią. Wolałbym by było coś w stylu: Jest wielka sala na której stoją rodzice i w kołysce leży ich dziecko a wodnik go pilnuje, przy okazji pokazano by że zostało dla niego wybudowanych kilka fontann.
Piękna baśń ale minimalnie złe zakończenie, pomijając te dwie siostry ale to typowo zakończenie dla Kopciuszka niż dla tej baśni. Powinni się trzymać tej opowieści a temat sióstr zakończyć wcześniej.

Tak czy inaczej polecam tę baśń, bardzo urocza i zabawna, dobra do obejrzenia z rana
by sobie poprawić humor.

ocenił(a) film na 7
Alan_F

Mimo wszystko, bardzo fajna bajka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones