PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251926}
6,2 4 984
oceny
6,2 10 1 4984
Zakochana na zabój
powrót do forum filmu Zakochana na zabój

Wczoraj obejrzałam ten film. Muszę powiedzieć, że film z jednej strony jest głupi i bez sensu, ale z
drugiej strony jest w nim coś, co przyciąga widza i sprawia, że chce się go obejrzeć do końca.
Moim zdaniem reżyser w sposób trochę zwariowany chciał przekazać widzowi ważną, życiową
informację i skłonić do refleksji. Jeśli o mnie chodzi, to mu się udało. Poprzez taką "bajeczkę" jak
to niektórzy tutaj określili ten film, można zrozumieć, że nie należy szufladkować ludzi, trzeba w
nich wierzyć, a także dopiero przebywając z drugą osobą możemy dojrzeć prawdziwe oblicze bez
żadnej maski.
Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto obejrzeć film, mogę dodać od siebie, że warto poświęcić
trochę czasu na "Zakochaną na zabój".

ocenił(a) film na 8
kabiska

To był jeden z głupszych filmów jakie oglądałam, ale popłakałam się ze trzy razy... Jakie to było piękne!!!

ocenił(a) film na 6
anahi95portilla

E tam, nie był taki głupi. Przynajmniej nie było w tym wulgarności, a to już pozostawia inny posmak po seansie w przeciwieństwie do innych amerykańskich romansów. Mnie się też podobał, nawet myślałem, że będzie gorzej.
Tylko że w Ciekawostkach redakcja mogła sobie darować wtręt "kiedy Silias znajduje nieżywą Camille", bo to - jakby nie było - spojlerowanie, nawet jeśli ktoś domyśla się, co się stanie. Ale tylko domyśla. Po drugie redakcja w obu Opisach filmu podała nieprawdziwą informację, że to była córka tego policjanta, tymczasem to siostrzenica. Ładny, kolorowy, można obejrzeć i się nieco wzruszyć.

ocenił(a) film na 7
kabiska

Dokładnie takie same miałem odczucia. Idealnie ubrałaś je w słowa.

ocenił(a) film na 7
kabiska

Zgadzam sie z tobą... długo zwlekałam żeby obejrzeć ten film a złożyło sie tak że akurat leciał w TV, bez większego namysłu włączyłam i nie mogłam sie oderwać... Nie wiem czy to przez moje wahania nastrojów w pewnych dniach miesiąca ale wzruszyłam się kilka razy co nie zdarza mi się w takich komediach romantycznych. Jednym słowem POLECAM.

ocenił(a) film na 10
niejasna

no dokładnie, leciał i.. no normalnie trzy razy płakałam... Przez ten film pokochałam Jamesa Franco i... kocham do teraz, bo to mój idol :D Ten fil coś zmienił :D

AlexJEF1717

Mój też a filmu nie widziałem... Zachęciłaś mnie do obejrzenia tego filmu! :-D

ocenił(a) film na 8
niejasna

A myślałam, że tylko ja nie mogłam oderwać się od oglądania tego filmu. Niby głupi, ale szczerze mówiąc chyba jeszcze żaden film tak mnie nie wciągnął jak ten:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones