PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 546
ocen
7,5 10 1 186546
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Film może podobałby mi się bez uwag, gdybym nie przeczytała książki, ale przeczytałam. Moim zdaniem film nie oddaje klimatu przedstawionej w książce historii. Nie ma pokazanej historii zawiązywania się tej znajomości, przyjaźni a potem miłości. Tu wszystko się stało w jednej chwili, na weselu... Brak mi tu tej namiętności poprzedzonej szorstką, zimną drogą poznawania się wzajemnego. Brak w ogóle burzy złych uczuć po powrocie z Mauritiusa, gdy Will powiedział, ze jednak pojedzie do Dignitas. Przecież Louisa przeżywała wtedy koszmar, miotały nią przeróżne emocje. Film jest odarty z tych emocji. Camilla w książce jet taka zimna, a w filmie nazbyt ocieplona. Poza tym Lou zdecydowała, że nie będzie przy śmierci Willa. Camilla po nią zadzwoniła ze Szwajcarii. A w filmie Lou jedzie oglądac śmierć ukochanego z uśmiechem...
Pojawiają się tutaj zarzuty pod adresem mimiki Emilii Clarke. Mnie ona nie przeszkadzał, bo taka właśnie była Louisa Clark!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones