PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30417}

Zanim zapadnie noc

Before Night Falls
7,0 5 278
ocen
7,0 10 1 5278
8,0 3
oceny krytyków
Zanim zapadnie noc
powrót do forum filmu Zanim zapadnie noc

Przepraszam ale to jakiś absurd żeby grający główną rolę Javier Bardem był wymieniony na ostatnim miejscu w obsadzie. Czyżby do opisu filmu dorwał się fanklub Johnnego Deppa? Śmieszne aby aktor pojawiający się w kilku epizodach zajął pierwsze miejsce a Javier Bardem który stworzył taką genialną rolę nawet nie zmieścił się na pierwszej stronie. Takimi praktykami Filmweb zaprzecza iż jest poważną stroną o filmach.

ocenił(a) film na 5
oktaryna

To wynik błędu technicznego, a nie merytorycznego niedopatrzenia. Przy uzupełnaniu obsady kolejność nazwisk zmienia się w sposób dowolny.

ocenił(a) film na 9
Klee

Niestety często zdarzają się takie kwiatki w obsadzie. Z tego co widzę nie ma sposobu na posortowanie obsady? Taka obsada po prostu dziwnie wygląda, jest nieczytelna i przy wejściu na stronę filmu mylnie informuje o całym filmie co bardzo utrudnia orientację.

oktaryna

To prawda. Zwłaszcza, że Bardem gra główną rolę, za którą jeszcze w dodatku był nominowany do Oscara.

snoopy

Był nominowany,ale wtedy jeszcze go dobrze nie znano.Teraz po zdobyciu Oscara za "To nie jest kraj dla starych ludzi",wiele osób sięgnie po ten jego film.

_Tanya_

Ja najpierw obejrzałam własnie 'no country for old men', ale bez swiadomosci tego javierowego oskara, potem trafilo sie mar adentro(w strone morza) i uznalam, ze bardem to genialny aktor, teraz 'before night falls' i jestem oczarowana...filmem i bardemem, wczesniej mialam inne typy, ale javier chyba na stale zapisuje sie juz jako moj ulubieniec ;)
generalnie film jest bardzo dobry, świetna obsada, ma beloved 'hawier', jest depp, penn, oli martinez, no i moja ukochana najwa nimri :) love these ppl :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones