PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94870}

Zapłata

Paycheck
6,6 45 935
ocen
6,6 10 1 45935
4,4 5
ocen krytyków
Zapłata

Michael Jennings (Ben Affleck) jest na celowniku, nie wie jednak dlaczego. Ten światowej sławy geniusz, zatrudniany przez korporacje zajmujące się najbardziej zaawansowanymi technologiami na usługach supertajnych projektów, rutynowo poddaje się "wyczyszczeniu" pamięci po wykonaniu każdego zadania. Nie może przecież narażać swoichMichael Jennings (Ben Affleck) jest na celowniku, nie wie jednak dlaczego. Ten światowej sławy geniusz, zatrudniany przez korporacje zajmujące się najbardziej zaawansowanymi technologiami na usługach supertajnych projektów, rutynowo poddaje się "wyczyszczeniu" pamięci po wykonaniu każdego zadania. Nie może przecież narażać swoich pracodawców na ryzyko ujawniania tajemnic firmowych. Sowicie opłacany za swoje usługi, oczekuje, że ostatni z wykonanych projektów, nad którym spędził trzy ostatnie lata, wzbogaci jego konto o ośmiocyfrową sumę. Jednak zamiast czeku opiewającego na sporą sumę otrzymuje kopertę pełną przypadkowych na pierwszy rzut oka przedmiotów wraz z informacją, że zgodził się zrzec całego wynagrodzenia. Mając całkowicie wyczyszczoną po ostatnim zleceniu pamięć, Jennings wydaje się całkowicie bezbronny. Jedynym punktem zaczepienia okazują się tajemnicze przedmioty z koperty - jak się okazuje będące kluczem do jego przeszłości. Teraz z pomocą Rachel (Uma Thurman), kobiety z którą pracował i z którą utrzymywał związek przez ostatnie trzy lata, Jennings podejmuje wyścig z czasem - starając się poskładać elementy tej intrygującej układanki, zanim nie dopadną go jego byli pracodawcy.

Zapłata
Zwiastun nr 4 1:31
Zapłata
Zwiastun nr 1 2:29
nr 4 2009-11-16T11:32:52 https://fwcdn.pl/webv/34/45/13445/z01.13445.4.jpg https://fwcdn.pl/video/94870/trailer2_en_lrg_5.360p.mp4
Zapłata zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$96 269 812 na świecie
$53 790 451 w USA
$42 479 361 poza USA
budżet
$60 000 000
na podstawie
Philip K. Dick (opowiadanie)
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
DreamWorks SKG (przedstawia) / Paramount Pictures (przedstawia) / Davis Entertainment / więcej
tytuł oryg.
Paycheck
inne tytuły
Paycheck Holandia
więcej

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.