PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 116
ocen
7,6 10 1 222116
7,3 23
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Roszpunka?! Kto dodał taki tytuł, przecież tytuł tego filmu to Zaplątani!

ocenił(a) film na 9
Azog_7_7

To chyba miał być żart na prima aprilis. Halo! Już po pierwszym kwietnia :D

ocenił(a) film na 10
Azog_7_7

Też właśnie zwróciłam na to uwagę... To nawet źle wygląda...

Azog_7_7

Właśnie weszłam i nie dowierzam. To tylko głupota filmwebu czy oficjalna zmiana polskiego tłumaczenia tytułu tego filmu? Mam nadzieję, że to pierwsze.

ocenił(a) film na 9
Ivelise

Też się zdziwiłem. WTF? Jakiś durny primaaprilisowy dowcip, czy jak?.

Azog_7_7

Jak już zmieniają tytuł na filmwebie, to redakcja mogłaby też napisać PORZĄDNĄ reckę :P

A tak na serio, kto zmienia tytuł filmu siedem lat od premiery?

ocenił(a) film na 9
Azog_7_7

Być może Filmweb zmienił tytuł filmu dostosowując się do dystrybutorów.
HBO2 właśnie wyświetla na polskim kanale ten film i tytułuje go "Roszpunka".
Oryginalny plakat kinowy zapowiadał "Zaplątani", ale widocznie dla celów komercyjnych dystrybutorzy próbują tchnąć nowe życie i puszczać go pod nowym tytułem.

ocenił(a) film na 10
maz9

aż z ciekawości sprawdziłam i np. na telemanie, telemagazynie i programie TV z WP, wszędzie na HBO 2 jest tytuł Zaplątani. Sama zastanawiam się, czemu ktoś zmienił tytuł?

maz9

maz9 piszesz nieprawdę. Wczoraj oglądałam film na HBO2 i tytuł filmu był "Zaplątani"i nie pierwszy raz widzę go pod tym tytułem. I tak samo jest na stronie HBO, film jest pod tytułem "Zaplątani". Nie rozumiem dlaczego tutaj jest zupełnie inny tytuł, bo ja nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ten film był zatytułowany Roszpunka.

ocenił(a) film na 9
lulusiowa07

Przepraszam. Zmylił mnie program telewizyjny podany wczoraj przez Filmweb, gdzie podano kłamliwie tytuł "Roszpunka".
W innych serwisach faktycznie jest podany tytuł "Zaplątani".

Być może w ostatnim czasie akcje Filmwebu wykupiła jakaś niemiecka spółka i wprowadzono z tego powodu odpowiednik niemieckiego tytułu "Rapunzel".
To jest prywatny serwis i może sobie zmieniać tytuły jak chce.

Co można zrobić, aby Filmweb przywrócił właściwy tytuł?
Osobiście napiszę e-mail na adres pomoc@filmweb.pl
Jednak mam małe nadzieje na uwzględnienie. Jeden ze zgłoszonych kiedyś filmów posiada błędny opis na głównej stronie filmu. Filmweb wcale się tym nie zainteresował.
Może teraz poprawiła się komunikacja z internautami?

ocenił(a) film na 9
maz9

Już napisałem i mógłbym tutaj podać treść mojego zgłoszenia, ale nie wiem, czy jest to potrzebne.

Azog_7_7

Kryzys zażegnany, tytuł wrócił na swoje miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones