PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390787}

Zaraz wracam

While She Was Out
4,6 5 520
ocen
4,6 10 1 5520
Zaraz wracam
powrót do forum filmu Zaraz wracam

Pytanie - Spoiler

ocenił(a) film na 6

Oglądałam film niestety z "przerywkami" i nie widzialam momentu jak doszło do tego że Della i Chuckie zaczęli się całować. Znali się wcześniej? Bo jak tylko to zobaczyłam to pomyślałam, że znali się, zaplanowali wszystko (chociaż nie wiem po co), a tak naprawdę on jest jej kochankiem. Zwątpiłam w swoją teorię gdy ona go zabiła. Wtedy pomyślałam że grała. Ale jak to? Udawała że chce się z nim bzyknąć, a on w to uwierzył? Może mi ktoś to wyjaśnić?

Sighma

Film był tak denny, że sam zacząłem przeskakiwać co minutę by dojść prędzej do końca. I też na początku nie wiedziałem o co chodzi z tą sceną, ale jest tak jak mówisz, czyli ona chciała udać, że się poddaje i wykorzystać to do swych niecnych zamiarów. W każdym razie straciłem pół godziny swojego życia oglądając ten film.

ocenił(a) film na 2
e_maciek

chyba kazdy ogladajac ten film modli sie zeby jak najszybciej sie skonczyl..a co mniej wytrwali poprostu wciskaja ,,,stop,, :P
...i powinien zmienic tytul na hmmm...:,,dziarska gospodyni,, albo ,,terminator w spudnicy,,.. albo ,,pret w otworze,,...(nos.. ucho dobrze ze tej racy nie wsadzila ostatniemu biedakowi w ...) :) ten film bawi glupota i to wszystko...:-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones