PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1481}

Zatrute pióro

Quills
7,5 23 572
oceny
7,5 10 1 23572
6,0 8
ocen krytyków
Zatrute pióro
powrót do forum filmu Zatrute pióro

Wiedzialam ze warto ogladac ten film i sie nie pomyliłam!Ogladałam go z zapartym tchem.Najbardziej podoba mi sie rola ksiedza rozdartego pomiedzy "czystą" wiarą w jedynego Boga jakze cnotliwego i niegrzesznego,a "złym" pozadaniem do kobiety, ktora uwielbia powiesci Markiza De Sade!Pięknie została ukazana ta walka rozumu i serca!Sam Markiz De sade odbierany pzrez czesc spoleczenstwa za plugawego, niecnotliwego starucha , ktory demoralizuje spoleczenstwo swoimy obrzydzajacymi powiesciami, jest człowiekiem wielce mądrym i jakze wyprzedzajacym swoją epoke.Stara sie łamac stereotypy i nie boi sie mowic o swoich fascynacjach i pragnieniach.Gotowy jest poswiecic siebie aby świat wyzwolic z paszczy cenzury, zakłopotania i przesadzonej moralnosci!I oczywiscie piekna postac Magdalenki, aniola ktory pociaga ksiedza do grzechu stając sie w oczach innych diabłem kuszącym swoją .......!(dla wtajemniczonych:P).Jak to Sade powiedzial Atutem mezczyzny jest pięsć natomiast kobiety "zagłębienie "pomiedzy nogami!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones