PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1481}

Zatrute pióro

Quills
7,5 23 571
ocen
7,5 10 1 23571
6,0 8
ocen krytyków
Zatrute pióro
powrót do forum filmu Zatrute pióro

ucieszyłem się, że film będę w telewizji poniewaz dawno go nie widziałem a to dobry film.
jednak niestety polsat robi sobie kpiny z ludzi i puszcz film o 1.00 w nocy.
gratuluję "zdrowego rozsądku" i pozdrawiam polsat a dla ludzi, którzy będą film oglądać pełen podziw

ocenił(a) film na 10
Shadow_Puppet

ostatnio 'zatrute pióro' w polsacie było 3 albo 4 lata temu, tak więc - NARESZCIE! film świetny, uwielbiam go;) mam tylko nadzieję, że chociażby z powodu godziny emisji obejdzie się bez natłoku polsatowskich reklam...
pozdrawiam;)

qmpela

Ja mam ochotę obejrzeć, ale mam nadzieję, że nie stanie się tak jak ostatnio z filmem "Piknik pod wiszącą skałą" - czyli godzinnym opóźnieniem, bo niestety ale będę zmuszona obejść się smakiem :P A póki co chyba idę się przespać do 1 ;P.

Powodzenia wszystkim i pozdrawiam wytrwałych ;P

qmpela

Żartujesz?! Oni nie mogą funkcjonować bez reklam! TVN nie jest lepszy.. patrzę w program telewizyjny, a tam, że Władca Pierścieni trwa prawie 4 godziny! A Titanica rozdzielają na dwie części, bo widzowie przed telewizorami by im tyle skarg nasłali, żeby by im się skrzynka zapchała..

Shadow_Puppet

Taaa... standard, że Polshit przerywający reklamy filmami puszcza ciekawe produkcje o nieludzkich godzinach, a takie perły jak "Zemsta frajerów" o 21.00.. żałosne.

ocenił(a) film na 10
Nouvelle

ja oglądam :D mimo wszystko- mimo pory,reklam,burz,ulew i wichur <jakby były> nie opuszczę "Zatrutego pióra" lecącego w TV ;)

Jaqueline

Czy mi się wydawało, czy Polsat nie wyemitował "Zatrutego pióra"...? Nie wiem, jak to możliwe, ale czekałam dziś w nocy( przysypiając co prawda, bo pora była nieludzka) - ale ok 01.30 odzyskałam przytomność i zobaczyłam kolorowe pasy oznajmiające nocną przerwę w programie...;] miałam halucynacje??? Jeśli nie, to jakaś kpina!!!

omniczka

niestety też specjalnie czekałam na ten film, a zamiast niego zobaczyłam jak wspomniałaś kolorowe pasy, po serialu 'CSI:Kryminalne Zagadki Miami' zakończyli program. Jak dla mnie kiepski żart...

blumarine

no co wy?? nie puscili tego w koncu?? no to super ze jednak nie dalam rady i poszlam spac ok 24, a zalowalam. Widze, ze niezle w d... maja swoich widzow... Zarcik widze na wysokim poziomie ;)

zona_alkoholika

Hahaha to już nawet emisje 'Piknik pod wiszącą skałą' przebili! Nie wierze :P!! Dobrze, że spać poszłam :).

Możemy jedynie 'podziękować' ;].

Morta

Na "Piknik..." też czekałam... :] Po 15 minutach doszłam do wniosku, że ktoś tu mnie robi w konia i poszłam spać. To jest jakaś kpina! W TVP1 albo TVP2 to by było nie do pomyślenia - tam w przypadku zmiany godziny emisji /rodzaju emitowanego programu ZAWSZE jest podana informacja.
Nouvelle - dobrze to określiłaś - Polshit. Filmy na żenującym poziomie, a jeśli już trafi się "perełka"(wiem, wiem... rzadko się trafia)to albo o takiej godzinie, że najwięksi twardziele zasypiają jak dzieci, albo w ogóle nie puszczą...
Badziewie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones