PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1481}

Zatrute pióro

Quills
7,5 23 572
oceny
7,5 10 1 23572
5,7 7
ocen krytyków
Zatrute pióro
powrót do forum filmu Zatrute pióro

Wspaniale kreacje postaci, dreszczyk napiecia, oglada sie z przejciem. Polecam :)

użytkownik usunięty
Usagi_V

Popieram :) jestem bardzo mile zaskoczona tym filmem. wreszcie jakiś ciekawy film z nutką pikanterii i błyskotliwym zakończeniem. Do końca film oglądałam z zaciekawieniem. Winslet fantastyczna.
Dlaczego tak dobre filmy są tak mało znane?!
A w telewizji tylko Seagal i Seagal:(

ocenił(a) film na 9
Usagi_V

WOW! Właśnie skończyłam oglądac. Jestem wstrząśnięta do głębi. Długo czekałam na tak mocny film :)

ocenił(a) film na 7
Usagi_V

Jest u mnie w pierwszej 10 najlepszych filmów. Rewelacyjny scenariusz, niesamowita gra Goeffrey`a Rush`a, nikt nie mógł zagrać Markiza De Sade lepiej. Do tego ta scena Coulmier`a i Madeleine... Nie wiadomo czy się zachwycać erotyzmem sceny czy oburzać realnym jej obrazem. Doskonale pokazane wynaturzenie umysły De Sade`a - trochę przesadzone ale dzięki temu lepiej ujęte. Niestety film niedoceniony przez polską publikę.

ocenił(a) film na 8
Usagi_V

Zupełnie przez przypadek trafiłam na ten film i jestem naprawdę zaskoczona. Tak dobrego filmu dawno nie widziałam!! Dlaczego zupełnie nie jest w Polsce znany??

Usagi_V

Jeśli chcecie poczuć prawdziwy "dreszczyk" emocji to przeczytajcie sobie książki markiza de Sade'a "120 dni Sodomy" albo "Justyna czyli nieszczęścia cnoty".

ocenił(a) film na 7
Usagi_V

Wspaniały! I nie taki zapomniany - był w polskich kinach i nawet dość długo grany - jeden z moich niewielu udanych wypadów do kina :)

ocenił(a) film na 9
Usagi_V

Zgadzam się. Niestety to nie jest film dla każdego.

ocenił(a) film na 9
Usagi_V

Powiem krótko- warto było się nie wyspać (skończył się po 2 w nocy), bo film jest naprawdę świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones