PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746535}

Zatrzymać

Keeper
5,7 944
oceny
5,7 10 1 944
Zatrzymać
powrót do forum filmu Zatrzymać

To bardzo dobre kino

ocenił(a) film na 8

i niespodziewanie dla widza młodzi, piętnastoletni bohaterowie, którym ma urodzić się dziecko okazują się bardziej odpowiedzialni od swych rodziców. Nie zdają wprawdzie sobie sprawy z trudności które je czekają, ale chłopak jest jakby dojrzalszy od swojego ojca, który najchętniej widziałby go jako świetnego piłkarza, a matka dziewczyny, która notabene sama przechodziła podobne perypetie i też w podobnym wieku zaszła w ciążę oraz borykała się z wieloma trudnościami i ludzką nieczułością, radzi córce, mimo że to już za późno na usunięcie ciąży. A oni chcą tego dziecka. Tylko czy świadomie chcą? Czy trochę wbrew dorosłym? Tak z przekory. To film o tym jak dzieci rodzą dzieci, ale też o tym że ich rodzice często to też takie wyrośnięte dzieci. Ciekawy i zastanawiający film.

pessoaa

Co ty wiesz o filmie? Twój umysł spowija mgła efektów specjalnych, którymi karmią dzisiejszego widza. Wróć kiedyś lub pozostań w labiryncie Transformersów i nigdy nie znajdź nici Ariadny, która prowadzi do fenomenalnych dzieł.

Nic mi na to nie odpowiesz, bo twój umysł poddano dzisiejszej i powszechnej indoktrynacji, jaką jest telewizja i propaganda. Częstuj mnie ubogimi frazami typu "twój stary", którymi się kompromitujesz w moich oczach, a zyskujesz w oczach przyjaciół.

Wow, nie spodziewałem się tak złożonego tekstu z mojej strony. Obawiam się, że mogę cię zbytnio przeciążyć (jestem świadom, że próg twojej inteligencji to 100 IQ), więc najcięższe działa zostawiam na potem hahahaha.

pessoaa

Jakkolwiek głupio to brzmi jak skończył się film? musiałam przerwać oglądanie przed narodzinami dziecka. Z góry dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones