PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 058
ocen
6,4 10 1 32058
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

50 Cent nie jest godny grać u boku Pacino!!!

CupOfCoffee

A dlaczego nie ?

ocenił(a) film na 6
goandrewgo_

Goandrewgo - to już było przerabiane w temacie niżej ;-)

CupOfCoffee

Wiadomo że nie jest wart. On do niczego sie nie nadaje ...

FritzTheCat

Jak tak,jak nie!

kondziad

to alpacino nie jest godzien gry z najlepszym raperem na świecie :P

użytkownik usunięty
dawko8

Grać każdy może, ale mistrz jest tylko jeden (dwóch:))

co ty pierdolisz dawko8
od kiedy raper gra w filmach

lukkun

Mniej więcej od zawsze, własciwie od lat 80' kiedy Ice-T to robił.

Spinaker

W filmach grali także m.in. 2pac, Nas, DMX, Ice Cube, Jay-z, Dame, Beans, Snoop Dog, Dr Dre, The Game.

ocenił(a) film na 6
Spinaker

Ale raczej glownym jego zajeciem jest muzyka, a nie film.

ocenił(a) film na 5
dawko8

dawko8 widze ze jestes zagorzałym fanem 50 centa...nic do niego nie mam. Ma fajny głos talent i fajny złoty łańccuch z dolarem ($). Ale nie widze go w jakimkolwiek filmie na dodatek z Pacino i DeNiro w rolach glownych. Twoja wypowiedź powinna juz bardziej brzmieć " alpacino nie jest godzien spiewac z najlepszym raperem na swiecie"

przemek_was

raper nie śpiewa, raper mówi i rymuje (no, może czasem coś tam pisknie) :P

ocenił(a) film na 6
CupOfCoffee

pierd***licie, widocznie jest godny, skoro Al sie zgodził. zresztą to tylko pokaże w jeszcze lepszym świetle. z
aaa... może 50 cent szkolił się [np. z paris hilton] w kółku aktorskim dla selebritis? :):):)

ocenił(a) film na 4
CupOfCoffee

e ? czegoś nie łapię ? to al pacino zajął się hip hopem i nagrywa płytę z 50centem ? cholera. to dopiero odlot !

CupOfCoffee

najdobitniej powiedział kiedyś Jerzy Stuhr do Szymona Majewskiego: "Grać to mogę ja, pan może jedynie występować" - taka sama jest sytuacja w przypadku Ala Pacino i 50 cent'a

CupOfCoffee

Czego się pienicie na tego rapera z tego co wyczytałem w recenzje penie zagra tego alfonsa co zostaje zabity na początku filmu pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
wilk333

Jesli ma umrzec na poczatku filmu to dobrze...z drugiej strony to byl spoiler! :D:D

CupOfCoffee

Też tak myślę. Denerwuje mnie to, że koło takiego wielkiego Pacina gra ktoś, który więcej zrobił skandalu niż pożytku.

kktt

Zgadzam sie z tobą FANNY.

CupOfCoffee

ja też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones