PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 058
ocen
6,4 10 1 32058
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

moim zdaniem 50 powinien grać w tym filmie bo pasuje do roli bandziorów.
Ja jestem jego super fanem mam nawet dwie płyty curtis,the massacre i dwa plakaty

igi8

weś sie schowaj

igi8

I właśnie sie z toba zgadzam w 100% , ja tez uwielbiam 50 Centa (a nie to co ci pozerzy piszą na forum o fiftim ) 50 Centa uwielbiam i jego muzyke , a film napewno bedzie super... :):):)

Darusia_2

Póldolec = stolec heheheheheheehehehehehehehehe

igi8

Ja nie cierpię 50 Centa, ale nic nie mam do jego ról. Chłopak się stara, dobrze zagrał w Get Rich... i Home of The Brave. Wg mnie ma szansę stać się jednym z najlepszych aktorów-raperów.

igi8

Też uwielbiam 50 Centa i mam ochotę zastrzelić wszystkich debili, którzy tak sypią przekleństwami na jego temat. Czy nie można normalnie powiedzieć, że sie kogoś nie lubi? Jeśli togo nie potraficie to najlepiej nic nie piszcie. Ja osobiście BARDZO się cieszę, że 50 Cent tu zagra. A i założę się, że większość z was w ogule nie zna jego twórczości tylko pisze jakieś durnoty bo ktoś ich wkórzył i chcą się wyładować. Posłuchajcie sobie lepiej takich kawałków jak In Da Cub, Places To Go, Many Men, P.I.M.P., Don't Push Me, Candy Shop, Piggy Bank, Window Shopper, Hate It Or Love It, How We Do, The Glow (First Song Ever) i dopiero wtedy sie wypowiadajcie.

PS: Pozdrawiam wszystkich, którzy byli na koncercie w Warszawie, było bosko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
igi8

No to masz płyty słabą i średnią, a najlepszej nie masz. Taki z ciebie wielki fan z plakatami z bravo.

Ale rap rapem, a aktorstwo aktorstwem. Tupac, Mos Def, Ludacris, RZA, LL Cool J, Ice Cube, Busta Rhymes już pokazali, że jedno z drugim się nie kłóci.

igi8

w tym filmie gra 50cent! Curtis Jackson to niby kto? slepota sie szerzy...

ultrafree

Keraj2005 - posłuchaj Eldo "Zamieć prawdę pod dywan".
Pomyśl zanim coś napiszesz i nie napinaj się tak, chłopcze.

ocenił(a) film na 6
NomenOlbitum

Sam sobie go przesłuchaj i pomyśl jak on się ma do Półdolara bo ja za bardzo nie wiem. dość jasno jest mowa o tych którzy udają polskich 50 Centów.

Faziasty

"Dla koncernów muzyka jest kur.ą
Wcisnąć byle gówno- dzieciaki i tak to kupią"

"Nudzą się, więc piszą bzdury
Rozkminiają pilnie kto i ile ma dziur po kuli"

Słucham rapu ale do 'twórczości' 50centa i jemu podobnych mam duży dystans.
A jeszcze większy do jego psychofanów, którzy emanują agresją, czego dowód widać w kilku postach powyżej.

Film oczywiście obejrzę chociaż nie spodziewam się czegoś lepszego od 'Gorączki'.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wojt4s

No i muszę się jeszcze zgodzić z Panem 1212, sam hh nie słucham jakoś specjalnie, mam kilka płyt (podkreślam że nie są to oryginały kolega mi poprzegrywał ze swoich) czasem posłucham, kolega się zna na hh. No i sam z tego co widze 50 centek robi hh zwyczajna komercja, nic w tym raczej mądrego się człowiek nie doszuka. Sam jeżeli już słucham hh, to Polski bo rozumiem, i to ten który ma wg mnie jakiś sens. Wypiszę miedzy innymi: Pezet (wsyzstkie te Muzyki... ;]), WWO, Molesta, Sokół&Pono. No powiedzmy ze to kilka takich. Nic tu takiemu 50 centkowi przy naszych rodakach. Nie powiem z tego co wiem Tupac miał ciekawe teksty, mnie niestety poza rytmiką nic do tego nie ciągnie,... może jakbym lepiej znał angielski, nie musaiłbym szukać tłumaczeń ;)

Pozdrawiam

Wojt4s

http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=31239&mpozycja=1&pokaz=tak&sekcja=mmed ia ------ tu jest zwiastun.
A co do fifcioka to też jestem jego fanem niestety niemiałem okazji być na koncercie w Wa-wie bo biletów już nie było :( Kur** niektórzy mnie tu wkur**** jak macie jakiś problem do fifcioka zachowajcie to dla siebie a nie go tu bedziecie obrażać , jak mnie wkur##### to ja was zaczne besztać i zobaczycie jak to jest LAMUSY zakichani fani Eminema i innego szajzu ......................................BEZ KOMENTARZA

dawko8

Dzieciaku ja myśle ze to nie jest serwis dla Ciebie, odwiedż sobie np nasza-klasa.pl.

dawko8

"zakichani fani Eminema"

"50 Cent wydał drugi album, 'Guess Who’s Back', a z G-Unit przebój '50 Cent is the Future', który sprawił, że zainteresował się nim EMINEM. Szybko doszło do podpisania kontraktu."

...


"Pierwszym albumem wydanym dla Shady Records (wytwórni Eminema) był Get Rich or Die Tryin' (2003)"

igi8

50 Cent robi bardzo dobrą muzykę. Wydał cztery znakomite albumy plus również znakomity soundtrack oraz mixtape'y, które jak na mixtape'y są boskie. Wystarczy posłuchać sobie np. Bad News, That's What's Up, oraz inne kawałki z mixtape'u 50 Cent Is The Future, żeby stwierdzić, że to jeden z najlepszych mixtape'ów na świecie. I nagrał bardzo dobry album zanim jeszcze był milionerem i bez pomocy Eminema i Dr. Dre (Power of The Dollar), który jest wg. mnie jednym z najlepszych albumów jake słyszałem. Wystarczy posłuchać tu np. Getto Qu'ran, Good Die Young, czy piosenki tytuowej oraz innych, żeby się o tym przekonać. 50 Cent wpisał się na dobre w histori rapu tworząc niezapomniane hity jak np. In Da Club, powstał o nim film biograficzny, nie chodzi o Get Rich or Die Tryin' bo tam jest jakieś 40% prawdy ale chodzi mi o film Refuse 2 Die (Polska wersja: nie dać się zabić), oraz napisał kilka książek, w tym książke biograficzną. Dokonał naprawdę żeczy prawie niemożliwych. Ale oczywiście nie ma to jak oceniać kogoś tylko po tym, że ktoś powiedział, że to *$#&@% i durnoty powtarzać prawda ?

keraj2005

Jego "muzyka" z Muzyką nic wspólnego nie ma :P, aczkolwiek fajnie że Ci sie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones