PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 058
ocen
6,4 10 1 32058
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

Ok fabuła przewidywalna dla mnie od początku .. I od początku wiedziałem zakończenie . I jedyne na co czekałem to .. Mam nadzieję ,że na końcu to powiążą w spójność .. Każdy seryjny zabójca ma za sobą jakąś przewidywalny wzorzec .. Ten zabójca jej no niestety nie posiadał .. Bez spoilerów się nie obędzie ale cały motyw za wszystkim jego "genialnym planem" to ,że wyjaśnienie dlaczego zabijał i krzywdził bliskie osoby .. bo to jedyne co dawało mu sens życia .. WOW

Ale według mnie to dobrzy aktorzy w kiepskiej historii .. Ostatnia scena przypomina koniec filmu Heat
W sensie jest osadzona jak migają światła i słychać dzwięk przejeżdżających pociągów .. Tak jak w Heat było lotnisko gdzie samoloty lądowały i przelatywały światła i słychać było ich dźwięk .. Idealna analogia do tego filmu ... Heat był wysokim lotem w porównaniu do podziemia jakim był ten film


Koncepcja dobra gra aktorska dobra .. Nawet w ostatniej scenie sprawca spytany przez zabójcę (po długim wyjaśnieniu)_ .. czy wiesz o co mi chodzi odpowiada nie kompletnie nie rozumiem ... Z tego wynika ,że scenarzysta też tego nie wiedział więc niema doszukiwać się tu co jakiejś spójności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones