PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 058
ocen
6,4 10 1 32058
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

Bez dwóch zdań 10/10. Dwie legendy kina i elegancka fabuła. Coś pięknego. Ten film jest jednym z najlepszych filmów jakie widziałem z Pacino i De Niro a ze 70 widziałem.

ocenił(a) film na 3
spokoziomek

Ten film jest jednym z najgorszych jakie widziałam z Pacino i De Niro. Słaby scenariusz, dialogi nie najlepsze, film przewidywalny.
Obejrzałam go do końca tylko ze względu na obsadę. I na pewno nie zrobię tego po raz drugi!

ocenił(a) film na 2
spokoziomek

Al Pacino dostał złotą malinę za rolę w tym filmie choć jak dla mnie należała się ona panu De Niro

ocenił(a) film na 5
seweryn69_1990

Dla mnie to jeden wielki gniot,zobaczyłem to jakiś czas temu w kinie . Przezwyciężyłem się,powiedziałem sobie,że zobaczę to jeszcze raz w domu . Średniak może nawet nie ;-)

ev3rHarD

etam co wy gadacie, dobry filmek

ocenił(a) film na 6
seweryn69_1990

Nie było nawet nominacji do złotej maliny, o co Ci chodzi?

ocenił(a) film na 6
spokoziomek

Zgadzam się z poniższym tekstem:
""Ten film jest jednym z najgorszych jakie widziałam z Pacino i De Niro. Słaby scenariusz, dialogi nie najlepsze, film przewidywalny.
Obejrzałam go do końca tylko ze względu na obsadę. I na pewno nie zrobię tego po raz drugi!""

kol2000

Ten film jest żenujący ; / niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones