Zawodowcy

Righteous Kill
2008
6,4 33 tys. ocen
6,4 10 1 33115
4,7 17 krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

Ode mnie 8/10

ocenił(a) film na 8

Po przeczytaniu opinii na temat tego filmu, można mieć wrażenie że jest to kolejna szmirowata i płyciuteńka sensacyjka klasy "B", otóż NIE, NIE i jeszcze raz NIE!!! Może historia pokazana w tym filmie nie powala oryginalnością, może sposób realizacji nie stoji na najwyższym poziomie... może...ale bohaterowie "Zawodowców" mają charakter, a co za tym idzie cały film ten charakter posiada. De Niro i Pacino wykreowali doskonałe postacie, które nie są superbohaterami, tylko ludźmi z krwi i kości z bagażem życiowych doświadczeń. Dialogi są dosyć wulgarne, lecz bez przesady, przetykane specyficznym kpiącym humorem Pacino.
Nie będę zachęcał do oglądania tego filmu, lecz nie będę też zniechęcał, powiem tylko,że nie oglądając filmu w którym główne role grają ikony kina - to szaleństwo. Ocena jest sprawą indywidualna. Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 9
bastus1972

Podpisuje sie pod tym dwuracz. Ode mnie tez 8\10. Dobre kino i nie wiem dlaczego na FW srednia nawet nie 7...

ocenił(a) film na 5
Stone_Cold

Bo to crap klasy B ze zmumifikowanymi aktorami, których ceniło się za niezapomniane role? Nóż się w kieszeni otwiera jak się to coś ogląda:/

ocenił(a) film na 8
Seishiro

Pozostań może na poziomie "Transformers". Tam bohaterowie są nie tylko "świeżutcy" ale co jakiś czas potrafią się przeobrazić, więc nie ma nudy.

ocenił(a) film na 5
bastus1972

Taaa... Transformers powiadasz? Miło, że polecasz, niewątpliwie zrobił na tobie wrażenie. Lubię De Niro. Lubię Pacino. Nie lubię wciskania gówna z aktorami, którzy kiedyś byli wielcy. Za co niby ten średniak ma dostać 8/10? Za nazwiska? Bo chyba nie za aktorstwo, które leży w nim i kwiczy (tak samo jak scenariusz i reżyseria).