PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 058
ocen
6,4 10 1 32058
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

W USA odbyły się pierwsze projekcje pierwszej, jeszcze nieoficjalnej wersji filmuu. Tzw. SCREENING.
Dla wybranej, małej ilości osób. Podsumowane przeze mnie opinie:
*REWELACYJNE AKTORSTWO [lepszy DeNiro]
*TROCHE DOBRYCH DIALOGÓW
*KIEPSKA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA [KILKA KAWAŁKÓW 50CENTA, BRAK LEPSZEJ ŚCĘŻKI Z SOUNDTRACKIEM... DO POPRAWY]
*TRZYMA W NAPIĘCIU
*JEST AKCJA [CZEGO PO ZWIASTUNACH NIE WIDAĆ...]
*OGÓLNIE OKLEPANA HISTORIA, ALE MA KILKA ZASKAKUJĄCYCH ZWROTÓW [PODOBNO SZCEGÓLNIE POD KONIEC]
*MONTAŻ - TU MOŻNA SIE SPIERAC... PDOBNO 'ALA T.SCOOT MIEJSCAMI. JA GO UWIELBIAM, ALE NIE WIEM CZY DO TEGO FILMU KAURAT BEDZIE PASOWAL..CHYBA NIE
*KLIMAT - ZA MALO KRYMINALNY, BARDZIEJ GANGSTERSKI, RAP, NOWOCZESNY MONTAZ ITP...
*ŚWIETNIE SIĘ OGLĄDA. NIE NUDZI. WCIĄGA

davemaster

Podobno nie ma co liczyć na powtórkę z HEAT, ale satysfakcja jest i spotkanie 2 gigantów nie zostało zaprzepaszczone bo wyszedł DOBRY film.

davemaster

Hej.dzieki za info.troche mnie uspokilo bo czekam na film.Lubie De niro i lepiej żeby to nie był film gniot

ocenił(a) film na 7
davemaster

[Cytat]: *REWELACYJNE AKTORSTWO [lepszy De Niro]

Można wiedzieć czyja to opinia, jakiejś większości?

Wydaje mi się, że jest to raczej nie co dość subiektywna opinia, zresztą nie pozostaje mi nic jak tylko czekać premiery, który niestety ciągle się przesuwa...

Swir

było kilka takich głosów

davemaster

No ja czytałem parę recek i z tego co wiem to od 88 minut to nawet nie jest lepsze.

Wojtek_dpo

Dajcie spokój.

Bob i Al pewnie chcą sobie dorobić na wakacje, a wy robicie z tego kolejny pojedynek gigantów ;)

Salami

Co do domniemanego screeningu to dobrze by było, gdyby autor tematu zapodał jakiekolwiek źródło swoich informacji.

Salami

p. Salami, poczytaj choćby forum IMDB dot. tego filmu

davemaster

No to dziękuję ;)

Póki co nie wiem jak się do tego ustosunkować, zobaczy się jak pojawią się pierwsze w 100% wiarygodne recenzje.

Patrząc na ilość filmów, które zrobił ten reżyser w zeszłym roku, to nie jestem zbytnio przekonany czy to będzie dobre widowisko.
Jeśli Al zgodził się jeszcze raz współpracować z tym reżyserem, a do tego włączył się De Niro - może coś z tego będzie.

ocenił(a) film na 2
Salami

po trailerze juz widze ze jest lepszy de Niro, a wiecie czemu? - bo jest to jego kolejna inna postać! .. Pacino wygląda idencztycznie jak w 80% swoich ostatnich filmów, identyczna mimika, ta sama fryzura, gajer czy czarna skóra i ta pewność siebie! a Robert inne niz zwykle uczesanie, podoba mi się że jest narwany w tej roli. Także nie dziwie się ze juz po pierwszych opiniach wypada lepiej, to piepzony kameleon kina!

Bardzo by fajnie było gdyby film miał ścieżkę dzwiękową nie 50senta, a coś w stylu tej muzyczki z trailera .. to naprawde pasuje.

Co do montażu, to ostatnie filmy T.Scotta za bardzo idą w stronę teledysków z mtv, nie podoba mi się to kompletnie. Wolał bym by całosc była dobrze kadrowana, jak w Departed czy w kasynie. po trailerze juz widać ze będzie to naprawde bardzo solidny kawał kina, .. ku mojej uciesze :)

mieszkoxxx

piszesz tak bo po prostu wolisz de Niro :) (oczywiście nic do tego nie mam:], tylko stwierdzam fakt)

ocenił(a) film na 4
davemaster

Do autora tematu: Podaj chociaż jeden konkretny link do opinii o tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones