PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 063
oceny
6,4 10 1 32063
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

bardzo mnie ciekawi co wyniknie z tego połączenia: dwie legendy kina(no, bo juz chyba mozna ich tak nazwac) i raper z niewielkim dorobkiem filmowym. ja jestem pozytywnie nastawiona, bo film z Alem Pacino i Robertem De Niro nie moze byc zły, a nawet 50cent mnie nie przeraza(tu nie będę obiektywna), bo to moj ulubiony raper(nie naskakujcie na mnie, bo ja i tak zdania nie zmienie, a po co zasmiecac forum bluzgami?). wiem, ze to sie ma nijak do aktorstwa, ale ja mam nadzieje, ze nie bedzie źle. zobaczy sie po filmie. czuje, ze bedzie dobrze i nikt nas nie zawiedzie aktorsko... nawet 50cent, bo jakby nie spojrzec, to nie braliby przeciez totalnego dna aktorskiego do takich mistrzow(nie moze byc zle),a jak bedzie to sie wypowiecie po filmie...

ocenił(a) film na 6
Monika2903

Skad wiesz, ze nie braliby dna aktorskiego, zeby przyciagnac do kina milosnikow 50 centa, takich jak ty? ;)

ocenił(a) film na 5
kiciak100

bo uwazam, ze kunszt aktorski Pacino i De Niro nie potrzebuje dodatkowych podporek... a kogos musieli wziac do tej roli(i mam nadzieje, ze nie chodzilo tylko o popularnosc 50centa, bo to by było juz ponizej poziomu...)

ocenił(a) film na 6
Monika2903

Pomimo wszystko uwazam, ze 50 cent jest czysto komercyjnym dodatkiem do filmu. z reszta caly film to tylko komercha, no bo ktory film reklamowany jest nie trescia, tematyka, nagrodami (dobra nagrody darujemy) tylko dwoma slynnymi nazwiskami? (a w zasadzie trzema). Nie wiem co sie z tymi panami, moimi kochanymi, stalo... co nie zmienia faktu ze i tak do kina pojde obejrzec :D Skoro obaj sie zgodzili, to na jakims poziomie musi byc (chociaz patrzac na gigli z alem to nie jestem tego taka pewna ;P)

ocenił(a) film na 8
kiciak100

Niestety przy całym uwielbieniu dla Roberta i Ala obawiam się ,ze film nie wniesie nic wartego uwagi do twórczosci obu Panów ( oprócz tego ,że kolejny raz wystąpią wspólnie w jednym filmie ).
Sam scenariusz nie wydaje się na tyle skomplikowany i wymagający a postaci wielowarstwowe żeby w całości pochłonąć prace aktorów.
Myślę ,że film bedzie porządnie zrealizowanym produktem ( jeśli reżyser czegoś nie spieprzy ) ale nie wniesie nic nowego.
Czekam cały czas na wielkie kreacje obu Panów w stylu tych z "Przebudzenia","Wściekłego byka" z Robertem De Niro czy "Zapachu kobiety","Człowieka z blizną" z Alem Pacino.
Ról ,które wymagają ogromnej pracowitości,pomysłowości i perfekcyjnosci w kresleniu postaci.
Oglądając zwiastuny tylko się w tym utwierdzam.
Ktoś zdobył kase i namówił producentów na komercyjny film ,który ma nabic troche kasy.Po zatrudnieniu Roberta i Ala okazało się ,ze tej kasy jednak nie ma tak wiele.
Więc dobrano marnego wg mnie rezysera,operatora i towarzyszącą obsadę ( chodzby 50centa ).
Al bedzie grał perfekcyjnie ze swoją charakterystyczną chrypką a Robert nie mniej doskonale serwując nam całą paletę swoich znakomitych min i gestów.
Liczę na kawałek dobrego kina.Nie mniej po obu Panach oczekuję czegoś więcej.

ocenił(a) film na 6
Grudzio

Kazdy by chcial by jeszcze panowie de niro i pacino nakrecili cos genialnego, ale wg mnie sa juz na tyle starzy, ze nie chce im sie meczyc ;)

ocenił(a) film na 5
kiciak100

no bez przesady... ja uwazam, ze talent nie przechodzi z wiekiem, wiec dla nich to nie powinien byc zaden problem, zeby wcielic sie w ambitną role, a moze nawet latwiej, bo teraz maja więcej doswiadczenia zyciowego i moga to wykorzystac w filmie. takze jak juz wczesniej napisalam: spodziewam sie czegos bardzo dobrego po tym filmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones