PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760908}

Zbrodnie niewinności

Mean Dreams
6,0 1 063
oceny
6,0 10 1 1063
Zbrodnie niewinności
powrót do forum filmu Zbrodnie niewinności

Już dostępny, tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jNOAVTX8PPE

martamk4

Naprawdę świetny :)

martamk4

Premiera już niedługo, nie mogę się doczekać aż zobaczę to dzieło, bo zapowiada się cudownie!
Duet Nelisse & Wiggins brzmi dobrze, w każdym razie oboje świetnie sobie radzą przed kamerą ;)
Mam nadzieję, że nie skończy się tak, że zwiastun jest świetny, a film okaże się fatalny...

ocenił(a) film na 6
moiteur

dzis trafil do sieci

ocenił(a) film na 6
miko1980

Nooo, ładnie, ładnie.
Fabuła prosta jak konstrukcja cepa, budżet niski, co widać, ale nie wpływa na walory filmu, ciekawe efekty w czołówce i końcówce, piękne widoki, niezłe odczucie wielkich przestrzeni amerykańskiej wsi.
Raczej dla młodzieży, czuć powiew marzeń dla nastolatków i zapewne chęć przeżycia, nie tyle takiej przygody, bo ta wiąże się z dramatami rodzinnymi i bolesnymi wspomnieniami, co zapewne samej tylko więzi między chłopakiem a dziewczyną!

Bardzo klimatyczny, tani i dobrze zrealizowany, jedna z ostatnich ról Billa . . .
Całkiem fajny, polecam!

użytkownik usunięty
miko1980

dasz linka z góry dzięki

ocenił(a) film na 6

jest na yify tv

miko1980

Nie ma polskiej wersji?

ocenił(a) film na 6
AqiloerPL

moze kiedys tam bedzie niewiem, ja ogladam filmy z oryginalna sciezka audio zawsze, pomagam sobie tylko napisami angielskimi/polskimi (na yify mozna wgrac napisy z pliku)

miko1980

Mógłbyś dać linka żeby te napisy jakoś ściągnąć ?

ocenił(a) film na 6
AqiloerPL

polskich nie ma , ja ogladalem z angielskimi ktore mozesz sciagnac np z opensubtitles org

miko1980

Takie pytanko to będzie w Polskich kinach ? Czy już może było ? :/

ocenił(a) film na 6
AqiloerPL

nie bylo i szczerze mowiac watpie zeby mialo byc bo film raczej z gatunku festiwale filmowe/dvd a nie kinówka

miko1980

Wiesz widziałem na guglach że w USA 17 marca premiera była

ocenił(a) film na 6
AqiloerPL

17 marca premiera w Amazon Video i na iTunes, a 25 kwietnia premiera DVD, do kin w PL tak jak pisalem wczesniej raczej nie sadze zeby trafil, ale mozliwe ze ktos sie skusi i zrobi pl napisy po jakims czasie..

miko1980

DVD w Ameryce północnej czy do Eu też trafi ?

ocenił(a) film na 6
AqiloerPL

nie wiem, google it

ocenił(a) film na 5
AqiloerPL

Już jest na dvd z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones