PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873373}

Zbrodnie przyszłości

Crimes of the Future
5,4 7 043
oceny
5,4 10 1 7043
6,2 39
ocen krytyków
Zbrodnie przyszłości
powrót do forum filmu Zbrodnie przyszłości

Czytam wpisy na tym forum i w sumie fajnie, że każdy interpretuje po swojemu, ale coś trzeba wyjaśnić. Filmy tworzy się po to aby z jednej strony kreować nowe okno Overtona, a z drugiej są formą przygotowywania ludzi do ich przyszłości. Sztuka i rozrywka to tylko środki do celu, które tylko przy okazji bawią i fascynują ludzi. Ten film jest o zepsuciu człowieka, o jego duchowym upadku, zatraceniu się w ciele fizycznym. Do tego niestety dąży cały świat. Nie będę się rozpisywał, zostawię tylko namiary na świetny film, który wyjaśni o czym mówię i o czym jest film Zbrodnie Przyszłości. Obejrzycie My Dinner With Andre.

ocenił(a) film na 6
poulg12

Dokładnie tak jak mówisz, tylko obawiam się, że mało kto wie co to takiego okno Overtona. Ba, od ponad dwóch lat jest ono przesuwane w wręcz bezczelny i mało wysublimowany sposób. Ale niestety, ludzie dalej tego nie dostrzegają, a jeśli, to jest ich nadal zbyt mało. Degrengolada świata, upadek moralności oraz wartości, pogłębia się w zastraszającym tempie.

Bokciu

ale pierdy dziada

ocenił(a) film na 6
XIPE

Wiem - nie rozumiesz.

Bokciu

nic a nic. świat się kończy, a ja żyje sobie szczęśliwy zamiast płakać ze strachu na forach.

XIPE

cóż, mawiają że ignorancja jest błogosławieństwem.

Vitcher

brak lęku to nie ignorancja.

XIPE

ignorancja to ignorancja... nie ma znaczenia jak ją sobie osłodzisz. To że jesteś nieświadomy zagrożenia, wcale nie czyni cię odważnym.

XIPE

wiesz, nie jest zbrodnią być głupim człowiekiem, ale powinieneś przynajmniej przestać wypowiadać się publicznie.

Merciusz

dlaczego uważasz, że jestem głupi? bo mam inne zdanie? nie sram pod siebie? bo nie dałem sobie wyprać mózgu wizjami jak to świat się kończy?

XIPE

do czasu, potem będzie płacz i zgrzytanie zębów...

fajera

no to i tak lepiej niż płakać i zgrzytać zębami na zapas. bo ktoś mi powiedział, że powinienem się bać tego i tamtego. duchowym upadkiem nazwałabym raczej zniewolenie ludzi pod batem strachu. człowiek silny duchowy jest spokojny, a nie pruje się na forum, bo ktoś zrobił film o modyfikacjach ciała.

ocenił(a) film na 5
Bokciu

A tam 2 lata. Światowa narracja względem plebsu prowadzona jest odkąd mądrzejszy zrozumiał prawa życia i postanowił wykorzystać do swoich celów kosztem leniwych mas. Bez znajomości praw życia żaden plebejusz nie jest w stanie zrozumieć otaczającej go rzeczywistości. Karmi się i sra systemem.

ocenił(a) film na 5
poulg12

Problemy z intepretacją to chyba Ty masz,. Ten film nie jest tylko zepsuciu człowieka i jego duchowym upadku. Ostrożnym byłbym ze stwierdzeniem, że mówi o zatraceniu się w ciele fizycznym, przynajmniej. Twój wywód o oknie Overtona przemilczę. Nadinetpretacje. Jajogłowy argument.

ocenił(a) film na 5
_Kino_Man_

Zaatakowałeś go, a nie zostawiłeś nic w zamian. Każdy zwyczajowy krzykacz i opłacane łachudry tak potrafią. Strata czasu.

_Kino_Man_

Problemy z interpretacją? Tzn co? Twoja interpretacja jest właściwa a moja nie (czy odwrotnie, jak tam sobie chcesz). Każdy odbiera po swojemu, w każdym film porusza inne struny. Zupełnie jakbym przeniósł się w czasy szkolne... Co autor miał na myśli...?

ocenił(a) film na 5
gustaw1964

Fajnie, że podbijacie sobie komentarze tymi fałszywymi kontami. Ci co mają tu dłużej konta jak ja znają Wasze marne taktyki i będę skutecznie Was odsłaniał.

ocenił(a) film na 5
poulg12

Wiedzę na temat okna Overtona każdy cmentarniak może sobie wygooglować, więc to nic szczególnego szczerze mówiąc. Wiedza skierowaną do wszystkich ( czyt. dla ludzi o niskim poziomie świadomości ) nie ma większej nadrzędnej wartości, natomiast prawa natury to jest podstawa. Znajdziesz na internecie?
Tak, jeśli znasz słowa kluczowe, więc nie każdy tam doczłapie. A to dopiero początek. Jeszcze trzeba mieć zrozumienie. To się nie dostaje od losu za darmo - trzeba wypracować.
Przeciętny ludzik nie wie jakim prawom podlega, nie wie z czego jest zbudowany człowiek i jak działa. Nawet nie wie co jest nazywane "duszą" i "duchem", a skoro nie ma wiedzy na temat tych pojęć, to nie rozróżni, a co za tym idzie stosuje je zamiennie, co jest błędem.
To co naświetliłem to dopiero początek góry lodowej.

dzenero

nieźle bełkoczesz. Na receptę choć?

ocenił(a) film na 5
ciosina10

Spadaj warszawska gimbasiarka ŁACHUDRO z fałszywym kontem! Za słabi jesteście, by ze mną prowadzić walkę informacyjną. Cmentarniaki takie jak Wy są produktami systemu i nie mają swojego zdania, więc pozostaje wam tylko patrzeć i milczeć. ;-)

dzenero

wspolczuje twoim rodzicom, jesli wyzwiska to jedyne co jestes w stanie formulowac w necie. Ponowie: na receptę choć?

ocenił(a) film na 5
ciosina10

GDZIE POLSKIE ZNAKI BOCIE?!

dzenero

recepta?

ocenił(a) film na 5
ciosina10

Pochodzę z pokoleń, gdzie powtarzanie stosowało się w okresie przedszkola. Ty jesteś z pokolenia gimbusów, a niestety Wasze pokolenia są uwstecznione. Napisałem Ci w innym komentarzu, że przegrałeś. Nic nie wniosłeś do tej walki. Durnowate powtarzanie jest słabe. Nie stać Cię na coś więcej?

dzenero

bla bla bla. Jedyny system stwarzający zagrożenie dla ludzi dziś, to system urojeń w ich głowie. Orka, ulalala jakie zgaszenie (robi zidana)

ocenił(a) film na 5
ciosina10

Uuu prowokacja się udała. Goj napisał słowo"system".
Urojenia w głowie to mają goje takie jak Ty, którzy nie mają swojego zdania i powielają systemowe schematy wykształtowane. Nie masz honoru ani odwagi być człowiekiem.
Słaby z Ciebie zawodnik.
Nawet nie potrafisz zbijać obiekcji.
Nie stanowisz dla mnie przeciwnika.
Lepiej skończ i zapodaj kolegę z większym stażem, bo mnie już znudziłeś tym ( jak wy to piszecie) BEŁKOTEM!

ocenił(a) film na 5
poulg12

Pseudointelektualny bełkot

rivita

...przed lustrem wyraziłeś

ocenił(a) film na 5
ciosina10

UWAGA! Nowy wylew botów! Nie komentujcie ich bez odpowiedniej wiedzy! ^^

dzenero

cokolwiek bi

ocenił(a) film na 5
ciosina10

Szkoda Twojego czasu bocie, zniszczyłem Cię! ^^

dzenero

recepta?

ocenił(a) film na 5
ciosina10

Powtarzanie się jest żałosne, kasy na tym nie zrobisz. Przegrałeś tą walkę. Odejdź mimo, że nie masz honoru. ^^

dzenero

recepta?

ocenił(a) film na 5
ciosina10

---> ( )( ) xD

ocenił(a) film na 7
poulg12

Ależ tendencyjne smuty. Świat "dąży" do zatracenia w cielesności od zarania dziejów. Przyjemność fizyczna zawsze była głównym pragnieniem ludzkości, więc nie rozumiem, dlaczego nasza współczesna generacja, ma tak bardzo odstawać pod tym względem? Co do duchowego upadku, to nie wiem, czy zauważyłeś, ale dopiero od niedawna przestano dawać przyzwolenie na niewolnictwo, znęcanie się nad zwierzętami, ludźmi, szczególnie dziećmi, niepełnosprawnymi i kobietami. Jeśli przez upadek moralny rozumiesz brak obłudy i udawania świętych, to tak, strasznie upadliśmy moralnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones