PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660258}

Zdążyć przed chłodem

Avant l'hiver
5,7 511
ocen
5,7 10 1 511
Zdążyć przed chłodem
powrót do forum filmu Zdążyć przed chłodem

Udało mi się wreszcie namierzyć ten film. W mojej ocenie nie jest on niestety aż tak dobry jak "I've loved you so long" ale na pewno warto go zobaczyć z dwóch powodów: Kristin Scott Thomas i Daniel Auteuil. Dwójka wspaniałych aktorów, którzy nigdy nie zawodzą. KST w tych swoich zielonych okularkach wygląda obłędnie lol

sylvia_fw

gdzie go obejrzałaś?

ocenił(a) film na 5
Szklanecka

Jest w sieci, z polskimi napisami, ale nie wiem czy Cię jeszcze interesuje.
Pozdrawiam

Rajwant

Interesuje. Napisz proszę gdzie dokładnie.

ocenił(a) film na 5
Szklanecka

Nie chcę podawać na forum, a nie umiem Ci wysłać wiadomości (próbowałam). Napisz proszę.

Szklanecka

Cinemax, aktualnie

ocenił(a) film na 5
sylvia_fw

Dla mnie mdły i bez wyrazu. Więcej mówienia o emocjach i uczuciach, aniżeli samych emocji i uczuć. Dame KST albo plewi, albo sadzi, albo grabi... Auteuil jeździ lub chodzi jak cień za tajemniczą Lou. Szkoda TAKICH aktorów do takiego filmu.

ocenił(a) film na 2
magmos

Potwierdzam. Czekałam do połowy aż coś mnie zaskoczy. Ogromne rozczarowanie. A zachowania Lou i doktora bez ładu i składu. Film o niczym. U mnie jedynka.

ocenił(a) film na 3
JestemNumerem1

i ja się dołączam ... na próżno szukac czegoś interesującego w tym 'dziele'... a tak świetnie sie zapowiadał :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones