PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 763
oceny
5,3 10 1 51763
3,6 13
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

Gdyby nie to, dałbym ZERO!!!

Werbel

Też nie dawno skończyłam ale szczerze to nie wiem jak to ocenić. Powiem tylko tyle że jak ktoś choruje na schizofremie, to lepiej żeby tego nie oglądać. Nie pisze tego że złośliwości, bo sama na to choruje i powiem szczerze że żyło mi mozg

Daniela_Lujan_87

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
sirCharles00

U mnie sie da. Najwyraźniej ludzie z Twoimi ograniczeniami maja tez ograniczone możliwości oceny. I w sumie słusznie.

Werbel

Mlaskaj frajerze

ocenił(a) film na 1
sirCharles00

Słodziak z Ciebie Charlie, ale muszę lecieć. Zniżanie się do Twojego poziomu na dłużej niż sekundę sprawia mi straszny ból. Mimo wszystko ciesze się że spróbowałem, bo nie sądziłem że dno może być tak nisko. Pozdrawiam serdecznie.

Werbel

Nie no bez przesady, jest zepsuty potencjał tego filmu, ale bez przesady żeby dawać mu ocenę 1

ocenił(a) film na 1
eieyoa

Masz w sumie rację. Przemyślałem sprawę i uważam, że film zasługiwałby na mocne 2 gdyby nie to, że w trakcie realizacji to dzieło nabrało właściwości czarnej dziury wysysając z twórców i aktorów absolutnie wszelki talent i umiejętności, które mogliśmy u nich podziwiać w poprzednich filmach. Kilka nominacji do złotych malin to pewnie też przesada... Zostanę jednak przy 1 którą Filmweb opisuje w tym przypadku idealnie: N I E P O R O Z U M I E N I E.

Werbel

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Werbel

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones