PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39087}

Zgromadzenie

The Gathering
6,0 15 306
ocen
6,0 10 1 15306
4,7 3
oceny krytyków
Zgromadzenie
powrót do forum filmu Zgromadzenie

Pomysł z tym zgromadzeniem ludzi, którzy od tysięcy lat obserwują ludzkie cierpienie był moim zdaniem interesujący i dobrze pomyślany, ale na tym mogli oprzeć cały film... po co był wątek z facetem, którego kiedyś molestowali w sierocińcu, a teraz się mści? przez to wszystko było zagmatwane, główny wątek trochę przyblakł... ale i tak całkiem fajny film ;)

ocenił(a) film na 7
billie_jean4

Całkowicie się zgadzam :) film jest interesujący i ma ciekawą fabułę.

ocenił(a) film na 5
nanaa95

Pomysł git, z tym kościołem też, ale ten ksiądz co przegląda zdjęcia i kojarzy fakty przegięcie.

użytkownik usunięty
billie_jean4

Po to, żeby dziewczyna mogła się "zrehabilitować", ratując komuś życie. Ale rzeczywiście - dwie niepowiązane ze sobą pogmatwane zagadki trochę się plączą ze sobą, mogli to zrobić trochę bardziej przemyślanie.

I zgadzam się z hypernovą, ksiądz widzi człowieka na jakimś starym niewyraźnym zdjęciu (gdzie ledwo zarys postaci można dojrzeć) i od razu kojarzy, że to ten sam człowiek z płaskorzeźby. To mnie rozśmieszyło ;) Niektóre zdjęcia/obrazy rzeczywiście były podobne, ale bez przesady :D

Poza tym film oceniam bardzo dobrze, wciągający i trzymający w napięciu, tego oczekiwałam :)

,,po co był wątek z facetem, którego kiedyś molestowali w sierocińcu, a teraz się mści"..........kur.....zgromadzenie przyjechało do tego miasteczka na wate cukrową i hot dogi wiesz? Nie mieli co robic i se pomysleli a coooo tam jedziemy do jakiejs wsi się nażreć

ocenił(a) film na 7
slipdog

hehe, dobrze powiedziane:D mnie film bardzo się podobał, świetny pomysł z tym zgromadzeniem. No i uwielbiam Ricci :)

ocenił(a) film na 4
billie_jean4

Jak to przekombinowany? Przecież ta dwa wątki właśnie się uzupełniały. Zgromadzenie właśnie po to pojawiło się w tej mieścinie.

ocenił(a) film na 4
Heatseeker

Jestem tego samego zdania co do treści i oceny, no i jeszcze na dokładkę - Ricci to już nie ta urokliwa istotka z Rodziny Adamsów .

ocenił(a) film na 5
billie_jean4

Zobacz ten film jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones