PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1073}
7,9 54 869
ocen
7,9 10 1 54869
8,6 33
oceny krytyków
Ziemia obiecana
powrót do forum filmu Ziemia obiecana

Witam właśnie obejrzałem film który swoją drogą był świetny lecz bardzo smutny jest jeden temat który przewija się przez cały film. Mój temat może jest trochę bardziej o naszej ojczyźnie niż o filmie. Otóż tak jak napisałem w temacie Polak zawsze gorszy od Niemca, prosi się Anglików o kredyty dosyłanie produktów itd można wymieniać. Aktualnie bardzo mi się powodzi w Polsce oraz mojej dziewczynie lecz już bardzo dawno podjeliśmy decyzję wyjazdu własnie z tego powodu że w Polsce zawsze była bieda i wyzysk prostych ludzi zaścianek. Zastanawia mnie tylko z czego się to bierze ? Z mentalności polaków, złego zarządzania państwem? Tak czy owak film bardzo dobry i wydaje mi się że ponadczasowy.

ocenił(a) film na 3
Braz

Nie, nie zawsze tak było. Gwoździem do trumny była Targowica, ale zgnilizna zaczęła się około 150 lat wcześniej gdy Polska zakrztusiła się bogactwem. Symbolem Polski jest obraz "Stańczyk" Jana Matejki. To powinno być naszym godłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones