PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684923}

Zimowy sen

Kış Uykusu
7,3 6 465
ocen
7,3 10 1 6465
7,5 25
ocen krytyków
Zimowy sen
powrót do forum filmu Zimowy sen

Podubka ze snu...

ocenił(a) film na 4

by otworzyć oczy i podziwiać piękno przyrody budzącej się do życia i rozkwitu, a to już lada moment, bo niebawem przecież wiosna. Mamuciego rozmiaru film, który się fajnie ogląda. Długie dialogi między bohaterami traktujące o różnych ważnych sprawach, które dają widzowi do myślenia. Nie jest ani nudny ani nużący, co jest dość istotne. Po prostu mądry film, który warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

SKąd w takim razie tak niska ocena filmu?

swietozyzn

Również nie widzę związku pomiędzy opinią a oceną.

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

Wystarczy przejrzeć inne oceny tego użytkownika. Resztę można sobie dopowiedzieć ;)

Maverick0069

Może to człowiek targany sprzecznościami.

użytkownik usunięty
swietozyzn

Osoba ocenia wg zasady "to co się da podziel na dwa". Taka, kiedyś, polska piosenka była. Stąd ocenę wystawioną przez dzyniu88 należy pomnożyć przez dwa i ... już mamy jasność w temacie. Taką mam fantazję na ten temat, lub jak kto woli takie odnoszę wrażenie. Ja w temacie dostrzegania związku pomiędzy ocena, a recenzją nie bedę zabierał głosu, ponieważ wszelkie związki, to dla mnie temat nie do ogarnięcia. Jedyne co ogarniam, to mnożenie/dzielenie, ale tylko przez "2". Amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones