PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8998}

Zmęczenie materiału

Pushing Tin
6,6 7 153
oceny
6,6 10 1 7153
5,5 4
oceny krytyków
Zmęczenie materiału
powrót do forum filmu Zmęczenie materiału

chcąc pokazać pracę kontrolerów lotu kazali aktorom bełkotać do mikrofonu. Dużo realistyczniej byłoby gdyby budowali normalne zdania, które można usłyszeć. Żaden pilot nie zrozumiał tego bełkotu jaki przedstawiono w filmie. Poza tym film ok.

użytkownik usunięty
ELFlK

Myślę, że piloci i kontrolerzy mają swój "zawodowy" język i są w nim bardziej obeznani niż laicy.

użytkownik usunięty
ELFlK

Pomimo tego, że jak dowiedzieliśmy się po katastrofie Tupolewa, ponad połowa polaków jest ekspertami w dziedzinie lotów samolotów, wszelakich ich kontrolerów i innych horyzontów, to wydaje mi się, że slang którym posługiwali się panowie w "zmęczeniu materiału" jest jak najbardziej.. poprawny i w istocie w ten sposób kontrolerzy lotów mówią.

ocenił(a) film na 5
ELFlK

Mnie uderzyło, jeśli mamy się czepiać szczegółów, że samoloty sobie spokojnie czekają, aż nasi bohaterowie obstawią zakłady itp. :D

Bialy_Kruk

Piloci samolotu nie wiedzą dlaczego mają czekać (brak wolnego pasa czy obstawianie przez kontrolerów zakładów), grunt że bez pozwolenia na lądowanie mają obowiązek czekać.

ocenił(a) film na 8
ELFlK

Nie wiem jaki jest cel umieszczania takiego tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones