Zmęczenie materiału

Pushing Tin

1999 2 godz. 4 min.
6,6 6 687
ocen
6,6 10 1 6687
2 548
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}

Nick Falzone jest jednym z najlepszych kontrolerów lotów w centrum na Long Island. Potrafi sobie radzić w stresującej pracy, świetnie kieruje ruchem w najbardziej zatłoczonym na świecie obszarze powietrznym, przez który dziennie przewija się 7 tysięcy samolotów. Tymczasem do pracy zostaje przyjęty nowy kontroler. Między nowymi kolegami rozpoczyna się niezdrowa rywalizacja.

tigrau
opis użytkownika

Nick (John Cusack) jest jednym z najlepszych pracowników ośrodka kontroli lotów w Nowym Jorku. Niebawem do pracy zostaje przyjęty nowy kontroler, zrównoważony i spokojny Russel (Billy Bob Thornton). Jest on całkowitym przeciwieństwem impulsywnego Nicka. Mężczyźni zaczynają ze sobą rywalizować. Wkrótce Nick nawiązuje romans z żoną Russella, Mary (Angelina Jolie). Tymczasem kolega daje mu do zrozumienia, że jest zainteresowany jego małżonką, Connie (Cate Blanchett). Konflikt szybko się zaostrza.

izabel661
opis użytkownika

Nick Falzone (John Cusack) jest najbardziej zajętym i najlepszym kontrolerem lotów na Long Island. Do czasu... Kiedy jak szalony jeździec na swym ryczącym motorze do miasta przybywa Russell Bell (Billy Bob Thornton), dwóch naszpikowanych kofeiną, przeświadczonych o swej nadzwyczajnej męskości facetów zaczyna ze sobą rywalizować. To współzawodnictwo zatacza coraz szersze kręgi, a jak wiadomo, zwycięzca może być tylko jeden.

opis dystrybutora dvd