Film

Pushing Tin

1999 2 godz. 4 min.
6,6 6 663
oceny społeczności
6,6 10 1 6663
2 526
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
Kontroler lotów rywalizuje w pracy z nowo przyjętym kolegą, który stanowi jego całkowite przeciwieństwo.

Nick Falzone jest jednym z najlepszych kontrolerów lotów w centrum na Long Island. Potrafi sobie radzić w stresującej pracy, świetnie kieruje ruchem w najbardziej zatłoczonym na świecie obszarze powietrznym, przez który dziennie przewija się 7 tysięcy samolotów. Tymczasem do pracy zostaje przyjęty nowy kontroler. Między nowymi kolegami rozpoczyna się niezdrowa rywalizacja.

boxoffice
$8 408 835 w USA
budżet
$33 000 000
studio
3 Miles Apart Productions Ltd. / Art Linson Productions / Dogstar Films / Więcej...
inne tytuły
Turbulenzen - und andere Katastrophen Austria Niemcy
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Toronto i Mississauga (Kanada), Jersey City i Newark (New Jersey, USA), Victorville (Kalifornia, USA) oraz w stanie  Minnesota (USA).
Fińska wersja film jest o 5 minut krótsza od oryginału, i trwa 119 minut.
Okres zdjęciowy trwał od 24 lutego do 2 czerwca 1998 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dobry film

  lahder ocenił(a) film na

  Całkowicie przypadkiem trafiłem na ten film wczoraj na Polsacie i jestem zaskoczony... Jest to jeden z lepszych filmów jakie widziałem w telewizji, a ogólnie film jest poprostu dobry. Wiarygodna historia debeściaka zjadanego przez ambicje, bardzo dobrze zagrane role i dobrzy aktorzy sprawiały, że jak rzadko ... więcej

 • fantastyczny Cusack, świetny film

  javs ocenił(a) film na

  fantastyczny film, świetna rola Cusacka, Thorton też rewelacyjny, zresztą tak jak i Jolie i Blanchett. Ciężko zakwalifikować film do konkretnej kategorii, zgadzam się, że to nie jest do końca komedia, ani też dramat, ani też komediodramat, po prostu jest, mimo, że nienawidzę tej nazwy, ... więcej

  2
  • dobrzy aktorzy + dobry scenariusz

   Mothyff

   i mamy bardzo udany film:)

   1
   • Nie wiem w jakim celu twórcy filmu

    ELFlK ocenił(a) film na

    chcąc pokazać pracę kontrolerów lotu kazali aktorom bełkotać do mikrofonu. Dużo realistyczniej byłoby gdyby budowali normalne zdania, które można usłyszeć. Żaden pilot nie zrozumiał tego bełkotu jaki przedstawiono w filmie. Poza tym film ok.

   • Film bardzo dobry jezeli sie docenia i lubi Johna Cusacka, a OBSADA! :)

    bassmatt ocenił(a) film na

    podobnie jak "Ice Harvest" ma swoj konkretny klimat i nie kazdemu moze przypasc do gustu. Ogolnie 7/10. Ze wzgledu na swietnie odegrane role przez znakomitych aktorow z czystym sumieniem wystawilem 8.

    1
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.