PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8998}

Zmęczenie materiału

Pushing Tin
6,6 7 150
ocen
6,6 10 1 7150
5,5 4
oceny krytyków
Zmęczenie materiału
powrót do forum filmu Zmęczenie materiału

Nuuuuuda.3/10

ocenił(a) film na 3

Ta trojka tylko za Angeline...Tak bym dal 1
Usnalem krotko przed koncem...:)

ocenił(a) film na 7
jigsaw_9

ależ ona była irytująca, gdyby nie ta pretensjonalna postać film byłby bardzo dobry

użytkownik usunięty
odyniec

Najgorsza rola Angeliny, jaką widziałam. Cusack i Thornton trochę lepiej. Dobrze spisała się Cate (jak zwykle zresztą), ale jedna dobra rola drugoplanowa nie dźwignie filmu. Pomysł na film był ciekawy i oryginalny, gorzej ze scenariuszem.

ocenił(a) film na 7

Blanchet duzo ladniejsza i sexowniejsza od Jolie moim zdaniem, ale może to względne. film fajnie sie oglądało, choć nie wiadomo do końca o czym (nawet jaki to gatunek:)) 7/10

ocenił(a) film na 8
odyniec

ależ ona grała taką postać Kochanie, takie kobiety istnieją (popatrz znajoma z rodziny), jeden jedyny raz kiedy Angelina mi się podobała, gorzej, że ona inaczej nie potrafi, Blanchet grała podobną postać w Notatkach o skandalu, ale tu odmiana - całkiem dobra aktorka z niej

użytkownik usunięty
Pani_Blue

Sugerujesz, że Cate Blanchett zagrała słabo w "Notatkach o skandalu"?

Wiem że Angelina miała do odegrania postać zołzy, ale to jeszcze nie znaczy, że można to zrobić byle jak. Uważam, że Angelina jest jedną z najlepszych aktorek, ale w tym filmie wypadła nienajlepiej.

ocenił(a) film na 8

Kate grała w Notatkach podobną postać - lekko naćpaną nimfomankę, co nie znaczy że zagrała źle - moim zdaniem świetnie, za to Angelina zawsze gra naćpaną niewyżytą nimfomankę (Przerwana lekcja muzyki), nawet w "Bez granic" tak samo zamglonymi oczami gapiła się na zagłodzone dzieci jak na Owena, no niczym mnie nie ujmuje, takie usta się marnują!

użytkownik usunięty
Pani_Blue

Czym się różni nimfomanka od niewyżytej nimfomanki? I czy ktoś jeszcze, oprócz Cate Blanchett i Angeliny Jolie, grywa role naćpanych nimfomanek?

ocenił(a) film na 7

niewyżyta jest tylko Angelina, inne są sporadycznie: Włodarczyk w sarze, Johanson w Viki Cristina, Pfeiffer w Człowieku z blizną, Binoche w Skazie...
za jedyną udaną permanentną nimfomankę uważam Marilyn Monroe
pozdrawiam Pani_Blue

użytkownik usunięty
odyniec

to co piszesz, jest według mnie, bez sensu. ale gratuluję takiej kompetencji w kwestii nimfomaństwa, w jego domianach.

ocenił(a) film na 7
jigsaw_9

to obejrzyj Piłę jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones