PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 331 785
ocen
5,6 10 1 331785
4,0 25
ocen krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

Kompromituje Horror

ocenił(a) film na 2

Dawniej wampiry budziły strach a w tym syfie mało tego ze nie strasza to jeszcze sie całuja.Tragedia jednym słowem

zegan333

Nie ma za co. ;)

S_z_y_m_o_n

Jaki z tego morał?:
Nigdy nie wierz..... gazecie.
To prawda stara jak świat.

ocenił(a) film na 2
Asylynn

Ja nie wierze Faktowi

ocenił(a) film na 3
zegan333

Co z Ciebie za Polak? Przecież to nie jest zwykła gazeta, to wyrocznia!

użytkownik usunięty
Legion_

Film oczywiście zdobył najbardziej kompromitujące nagrody MTV.
Co to w ogóle jest film a może bajka dla młodzieży,jeżeli to jest horror to ja jestem 3-metrowym dinozaurem,obejrzałem jedynie dla Dakoty.

Nagrody MTV sa gowno warte

ocenił(a) film na 4
sador1991

Prawda, tak samo oscary.

Snajpero1984

http://spectacularmovie.blogspot.com/2011/04/z-cyklu-krotko-ale-tresciwie-1.html

Moja opinia o Zmierzchu.

ocenił(a) film na 4
Kysio_2

Nie jestem fanem, przykro mi.

ocenił(a) film na 1
Snajpero1984

jeden madry

Fucking_Kitajec

Tak was słucham i słucham, pewnie większość by mi sprzedała kopa w pośladki kulturalnie mówiąc:p, ale nie wytrzymam, wierzycie w Boga, czyli coś co udowodnicie że istnieje po śmierci a znam dużą ilość osób które wieży w Boga a Szatana nie, to jest dziwne, potraficie uwierzyć w Boga a np. w kosmitów nie które patrząc racjonalnie jest większe prawdopodobieństwo że istnieją, jak poczytacie dokładniej(sorry że tak skaczę:P) to możecie przeczytać artykuł gdzie mogli znaleźć coś co mogłoby dzisiaj robić za wampira w dzisiejszych czasach, teraz czekać aż rydzyk się przyczepi i reszta:P

Anderworld

a przy okazji ci którzy zaprzeczają faktowi że wampiry nie mogą być milusie i takie słodkie(chyba żygne zaraz) to przeczytajcie skąd brały się inspiracje na temat draculi, pierwszego z wampirów(czyt. Wład Palownik)

ocenił(a) film na 4
Anderworld

A kto powiedział, że jesteśmy wierzący? W ogóle skoro jest Bóg i może być i szatan, aczkolwiek "Bóg" może być przedstawicielem rasy pozaziemskiej, która nas stworzyła.
Biblijne tłumaczenie słowa elohin jest błędne
elohin = bogowie a nie bóg

Ps. wierzę w życie pozaziemskie, bo jest ono pewne, a to że jesteśmy prymitywną rasą z prymitywną technologią to już inny problem.

Snajpero1984

no przecież logiczne że nie brałem wszystkich pod uwagę, nie można wierzyć w autentyczność biblii bo mogła być pozmieniana

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 2
Snajpero1984

Ja tez NIE

ocenił(a) film na 6
Snajpero1984

Oscary nie mają przełożenia na jakość filmu już od paru lat tam rozchodzi się o układy i układziki i politykę i kasiorę.

ocenił(a) film na 4
zegan333

Racja a najgorsze jest to ze powstaja tego kolejne czesci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones