PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104005}

Znak miłości

Closing the Ring
6,7 1 922
oceny
6,7 10 1 1922
Znak miłości
powrót do forum filmu Znak miłości

9/10

ocenił(a) film na 9

Świetny film.jak komuś podobał się "Pamietnik" to ten film spodoba sie na pewno.

ocenił(a) film na 5
hunkraven

Mnie bardzo podobał sie pamietnik, natomiast ten film wcale, nudny, przewidywalny, po prostu taki sobie:(

rexela

Zgodzę się z przedmówcą. Pamiętnik to naprawdę piękny o miłości. Jeden z najlepszych, które obejrzałem. Natomiast Znak miłości rozczarował mnie. Spodziewałem się czegoś lepszego. Rozpoczynając oglądanie zastanawiałem się, czy ten film przewyższy Pamiętnik. Po dwudziestu minutach wiedziałem, że nie ma szans. Za bardzo przewidywalny, momentami aż rażący nudą. Dam 5/10. Moim zdaniem na więcej nie zasługuję. Ale każdy ma swoje zdanie i może się z moją opinią nie zgadzać.

ocenił(a) film na 7
t1o9m8e6k

o nie Pamiętnika napewno nie pobija, nawet nie ma tutaj porównania. Jednak moim zdaniem jest to po prostu dobry film, fabuła moim zdaniem jest interesująca może i przewidująca, ale nie jest nudna. Trochę może niewykorzystany do końca potencjał tej historii. Nie zachwycił ale nie nudziłam się, a nawet trochę wzruszylam. Dla mnie, powtórze się, dobry.

ksiezniczka_Aleksandra

Tez tak samo to odczułem ze nie jest wykorzystany do końca potencjał tej historii.

AnalTerror

moim zdaniem to jest jak film Pamietnik tyle ze inna historia, albo po prostu zmienione losy bohaterow. Takie miałam wrażenie oglądając film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones