PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32389}

Znamię

Dragonfly
7,1 33 553
oceny
7,1 10 1 33553
6,4 5
ocen krytyków
Znamię
powrót do forum filmu Znamię

Ten film jest piękny :) Wciągający, zaskakujący, momentami można się bać.
Kevin jest naprawdę rewelacyjny. Ale to tylko moja ocena, po prostu od zawsze kocham
tego aktora :)

Co do filmu to widziałam go dziś po raz pierwszy. Wytrwałam na Polsacie pomimo reklam :)
Ostatnia scena: zaskakująca, piękna, dająca do myślenia.

Determinacja doktora szukającego żony wzruszająca i poruszająca.

POLECAM!!!

ocenił(a) film na 7
agnieszka532

ja go już kiedyś oglądałem chociaż niewiele pamiętałem
mimo to też mi się spodobał :)

agnieszka532

Zadam takie nieco głupie pytanie: co to za niemowlak na końcu? To jego żona??? Czy jej dziecko?
W ogóle gdzie się podziały ciała pasażerów (w tym jego żony, która dotarła umierająca do wioski)?

To znamię miała też jego żona [tak, oglądałem tylko koniec (już kiedyś dawno widziałem samiutką końcówkę)]?

ocenił(a) film na 9
RafX

Oczywiście że dziecko.Umierającą Emily wezbrany nurt rzeki doprowadzil do wioski.Mieszkańcy zdołali uratowac jedynie nienarodzone jeszcze dziecko.Bezimienne groby innych pasażerow ,w tym rownież i Emily znajdowaly sie nieopodal wioski. Determinacja ducha czy duszy Emily była niesamowita.Chciala ponad wszystko aby jej mąż odnalazł ich dziecko.Przyznam że końcowka filmu rozkleiła mnie totalnie.Gdy zobaczyłem dziecko poleciały mi łzy...Zrozumiałem dlaczego dusza Emily nie mogła zaznać spokoju...

disco_man

A na początku było wspomniane, że jest w ciąży?

Muszę to obejrzeć w całości. :)

ocenił(a) film na 8
RafX

Wspomniane nie było, ale na zdjęciach, które Emily przysłała mężowi widoczny jest zaokrąglony brzuszek.

ocenił(a) film na 8
agnieszka532

Przecież było na początku, że on protestował, że nie powinna jechać bo jest w ciąży i miała już spory brzuch...

ocenił(a) film na 9
RafX

Teraz gdy już wszystko wiesz obejrzenie tego filmu jest raczej zbędne, gdyż nie poczujesz już jego klimatu ,magii i zaskakującej końcowki.

ocenił(a) film na 7
disco_man

I jeszcze do tego był foreshadowing w szpitalu gdy odebrał poród wcześniaka bo matka była umierająca.

RafX

dziękuję za Spoiler. to sobie obejrzałam ten film...

ocenił(a) film na 10
agnieszka532

Dla mnie film genialny właśnie pod względem magicznego klimatu...poziomy świadomości, znaki dawane przez żonę, momentami straszny. Może nie jest arcydziełem filmowym, ale ze względów mistycznych przeżyć i rozmyślań nad tajemnicą życia warto go zobaczyć!

ocenił(a) film na 10
Chooda

Mnie się podoba to straszenie cieniami w starym stylu. Nikt nie wymyślił lepszej recepty na stracha w gaciach. Coś z tego dziecięcego 'ciemnego pokoju' zostaje na zawsze...

agnieszka532

To racja, wyszła mieszanka melodramatu, kryminału, dreszczowca i SF. Mimo takiego miksu to udana produkcja, łapie za serce :) Ale nieraz trzeba też obejrzeć takie ckliwe opowieści i w tym "gatunku" należy się 8/10

ocenił(a) film na 7
agnieszka532

Ja może go nie kocham (z racji płci:)), ale uwielbiam go jako aktora! Mój nr 1! Wiele jego filmów oglądam po wiele razy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones