PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30719}

Znikający punkt

Vanishing Point
7,5 17 346
ocen
7,5 10 1 17346
6,5 6
ocen krytyków
Znikający punkt
powrót do forum filmu Znikający punkt

Wczoraj oglądałem Znikający Punkt. Fabuła jaka jest to każdy widzi ale w tamtym czasie na pewno się podobała szczególnie w Polsce. Wielkie amerykańskie fury, bezkresna droga, zawrotna szybkość, brawura, wolność …
Obstawiam, że wszystkim ale na pewno większości podobała się ta panienka na motorze Honda która OD Razu przeszła do KONKRETÓW ;-). Właśnie o takich kobietach człowiek zawsze marzył. I takiej ameryce … krainie gdzie kobiety właśnie takie są.
Jedna z najlepszych rzeczy jaka podobała mi się na tym filmie (oprócz wspomnianej niewiasty) to … kapitalna FRYZURA KoŁalskiego i te bokobrody ! To były czasy … !

użytkownik usunięty
Rocky2

Zgadzam się w 100%, kurcze szkoda,że nie żyłem w tamtych czasach,to musiały być piękne czasy.Masz plusa ode mnie.

Rocky2

Gdzie oglądałeś?

uglyboy

Na zalukaju jest .

ocenił(a) film na 8
Rocky2

Ameryka, to jednak nazwa wlasna, a wiec piszemy z duzej litery, a glowny bohater nazywa sie Kowalski. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

Jeśli Ewiatko lubi poprawiać innych, to proponowałbym również używanie poprawnej, polskiej pisowni.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Max66

Jeśli Max66 uważa, że ja nie znam się na poprawnej polszczyźnie i nie umiem jej używać, to się bardzo myli, a tym wpisem mam nadzieję MU to udowodniłam.
Natomiast poprzedni wpis był wysłany ze sprzętu, w którym nie było języka polskiego programisty.
Również pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

Dziękuję uprzejmie Ewiątku za wyjaśnienie. :-)
Max66 jest bardzo ukontentowany.
Pozdrawiam powtórnie :-)

ocenił(a) film na 8
Max66

Miłego dnia :-)

Ewiatko

Dlaczego forumowicze pokroju Ewiatko
doprowadzają mnie do urgh... urgh konwulsji?

Rocky2

Serio marzysz o kobiecie, która każdemu facetowi proponuje seks?
Poniżej masz ciekawe tłumaczenie o czym naprawdę jest ten film
https://www.youtube.com/watch?v=9nWNvJSnyj8&t=123s

m_listkiewicz

Co poeta miał na myśli...
Link ,do wysłuchania, gościa pana Roli , zbędny całkowicie...Pan Rola i jego gość , niech zaproszą niejakiego "taff " człowieka : Masę.
I pogadają sobie , o Baraninie , Jarzynie że Szczecina...itp.
A tłumaczenie "Znikającego punktu" niech sobie darują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones