PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33856}

Znikający punkt

Vanishing Point
6,4 1 663
oceny
6,4 10 1 1663
Znikający punkt
powrót do forum filmu Znikający punkt

Witam
Ten filmik z 1997 roku, jak dla mnie oczywiście jest zbyt rozmyty, mdły, typowo telewizyjny, brak mu zacięcia i niesamowitego klimatu wersji oryginalnej z Barry Newmanem. No i ta końcówka :-/.... Beznadzieja niestety, tym bardziej dla fanów Vanishing Pointa. Czy człowiek ucieknie od przeznaczenia? Fanom szczególnie polecam wersje oryginalną rezyserską. U nas nietety trudno dostepną.... Człowiek bez imienia Kowalsky rządzi.

ocenił(a) film na 9
Andy77

Może i rozmyty, ale właśnie dzięki temu zakończeniu moim zdaniem film zasługuje na wysoką note. To właśnie happy-end'y spłycają produkcje filmowe, a tutaj można mówić o końcu wybitnie dramatycznym.

Jeszcze jedno - nie oglądałem oryginału, więc nie mam jako takiego punktu odniesienia, ale na pewno nadrobie. :)

ocenił(a) film na 6
Shape

Witam

Radzę więc nadrobić! Ponieważ Twoja wypowiedz, bez obrazy, jest rzekłbym nie trafiona! !!! Uwaga spoiler!!! Bo to w części 1997 roku mamy właśnie zakonczenie z typowym może nie, ale jednak "happy endem", który zupełnie spłyca i tak płyciutki film i niweczy jego pierwotny , oryginalny przekaz..

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones