PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710553}

Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them
6,3 3 473
oceny
6,3 10 1 3473
7,3 7
ocen krytyków
Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni
powrót do forum filmu Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni

Niezły

ocenił(a) film na 6

Źle się nie oglądało, jednak uważam,że ta trzecia część to tylko takie streszczenie dwóch poprzednich. Nie wnosi zbytnio niczego nowego,żadnego powiewu świeżości na dana sytuację. Zwyczajne powielanie z kilkoma ujęciami z innej perspektywy. Dwie pierwsze części były bardziej szczegółowo przedstawione jeśli chodzi o relacje tej pary i to z tych części można wynieść najwięcej. Uważam, że ta trzecia jest zupełnie niepotrzebna, chyba,że komuś nie zależy na szczegółach i woli sobie pobieżnie poznać całą historię wtedy wystarczy mu tylko ta trzecia jeśli nie to 2 pierwsze w zupełności wystarczą. Film jako trzyczęściowa całość jest ciekawym sposobem przedstawienia historii chociaż moim zdaniem zbyt mało zróżnicowanej przez co przy trzecim filmie robi się już nudno:) dam jednak ocenę obiektywną czyli 6/10 oceniając ten film bez zwracania uwagi na poprzednie części w innym wypadku ocena byłaby niższa.

Fireghost

Heh, zostałem zmanipulowany ;) Dałem ocenę 4/10 ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi zmieniłem na 6/10. Masz rację, film sam w sobie nie jest zły, ale tak szczerze jeśli ktoś widział "On" i "Ona" to szkoda tych dwóch godzin na "trzecią" część. Co nie zmienia faktu że "trójka" jest niezła (jeśli ktoś odpuścił "On" i "Ona").

Fireghost

jak zmarlo dziecko Eleanor Rigby?
dzieki

ocenił(a) film na 6
spears

Nie zauważyłam w filmie informacji na ten temat. Connor wspominając synka mówi tylko, że był blady, co może sugerować jakąś wrodzoną wadę, np. serca.

azosiolek

Connor podkreślał że ich syn był blady/miał jasną karnacje podobnie jak Eleanor. Co to ma wspólnego z wadą serca? To są już totalne domysły. W filmie nie ma wyjaśnienia dlaczego ich syn zmarł bo nie jest to ważne dla fabuły.

ocenił(a) film na 5
Fireghost

„Najlepiej na początku obejrzeć część „Oni”, potem »Ona« i »On« wzbogacą filmowe doświadczenie. Pojawią się nowe postaci, nowe wątki i opowieści” wypowiedź reżysera, artykuł na gazetaprawna.pl

Fireghost

Według mnie trzecia część była zupełnie nie potrzebna. O ile pierwsza i druga była ciekawa-niby taka sama ale różna to ta jest zbitkiem obu poprzednich. Oczywiście - reżyser miał zamysł żeby pokazać nam że "prawda leży po środku". Ale ja osobiście czułam się oszukana i zawiedziona -przez cały film miałam wrażenie jakbym przez pomyłkę włączyła którąś z poprzednich części:/ A przecież można to było zrobić inaczej żeby dać widzowi coś nowego- COKOLWIEK . Przecież po to się włącza nowy film aby zobaczyć coś nowego a nie w kółko to samo :/ Można było naprawdę dodać coś nowego a tak - zrobiono z widza osła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones