PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35208}

Zniknięcie Finbara

The Disappearance of Finbar
6,8 70
ocen
6,8 10 1 70
Zniknięcie Finbara
powrót do forum filmu Zniknięcie Finbara

hmm co tu duzo gadać... jest to prawdopodobnie najlepszy film jaki widziałem, klimat ma niesamowity, trzyma w napięciu, czuć "zapach" skandynawii, wspaniała muzyka... bez wątpienia najlepszy film jaki oglądałem.
ps. Mam prśbę to tych co czytają tą wypowiedź - może ktos wie gdzie mozna kupić ten film, sciągnąc ?? bo widzialem go okolo 2 lata temu na TVP3, leciał od okolo 1 w nocy do 3:30 nad ranem... miało mnie wtedy nie byc w domu :D ale samochód sie koledze rozwalił i zostałem - dzięki temu widziałem ten niesamowity film.

Myślę, że cały urok filmu polegał na tym, że był wyświetlany właśnie tak późno. I że nawet gdyby się chciało, istnieje naprawdę nikła szansa, że się go ponownie obejrzy. Ciekawa historia. I dziwne doznania o brzasku przy pierwszym gruchotaniu czy cwierkaniu elemelka ;-). Ja widziałam lepsze filmy, ale ten i tak pozostanie mi w pamięci (poćwiartowany, wybrakowany i raz do końca życia obejrzany ;-) ). Pozdrawiam fana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones