PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037850}

Zostaw świat za sobą

Leave the World Behind
6,0 37 833
oceny
6,0 10 1 37833
5,8 20
ocen krytyków
Zostaw świat za sobą
powrót do forum filmu Zostaw świat za sobą

Nie powiedział bym, że to zły film. Nie uważam go też za wyjątkowo dobry. Właściwie to mam spory problem z oceną - uczciwie mówiąc należy postawić go gdzieś pośrodku skali.
Dobre aktorstwo (w ogóle teraz się złapałem na tym, że strasznie mało postaci wystąpiło), ciekawy pomysł, wciągający i ten niepokojący klimat. Równocześnie wszystkie wątki zostały pootwierane i niedomknięte. Twórcy chyba ne do końca zdecydowali się w którą stronę pójść. I na koniec powiem, ze w sumie to nie wiem o czym ten film jest. O wojnie? O końcu świata? O zagrożeniu i kryzysie? Nie do końca to kupuję.

ocenił(a) film na 8
srick.pl

prawda? klimat bardzo niepokojący - wciąż się bałam, że zaraz nastapi wielkie BUM
niekoniecznie wybuch, ale jakiś przełom
coś niespodziewanego
nieodwracalnego
a pootweirane wątki, to normalnie jak w życiu - nie wiemy jak i kiedy się skończy
i też mam problem z oceną
bo z jednej strony zachwyca mnie to, że siedem osób potrafi mnie utrzymać w napięciu przez cały film, a z drugiej sam obraz? no chciałabym, żeby zakończyło się bardziej soczyście, a nie tak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones