PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016444}

Zróbmy zemstę

Do Revenge
5,7 8 941
ocen
5,7 10 1 8941
6,0 5
ocen krytyków
Zróbmy zemstę
powrót do forum filmu Zróbmy zemstę

Zaskakujący

ocenił(a) film na 8

Film w jakiś sposób wyśmiewający aktualne społeczeństwo nastolatków i dobry plot twist? Moim zdaniem choć film nieco niedopracowany to bardzo dobry. Spodziewałam się podobnego obrotu sprawy, ale aż tak takiego?Oglądałam to z zaskoczeniem i satysfakcją wymalowaną na twarzy, jak okropne rzeczy ludzie mogą sobie zrobić ?Tu zobaczymy że na jednej się nie kończy. Film podobał mi się i kiedyś prawdopodobnie wrócę do niego jeszcze raz, bo choć nie jest to szczyt kina i raczej ten typ filmu przeznaczony jest dla nastoletniej widowni to był dobry i zachęcający do oglądania tak długiej produkcji. Takie wredne dziewczyny tylko lepszy zwrot akcji i ciekawsza fabuła.

zuzanna_turyk

Dziękuję. Raczej odpuszczę, ale opinia świetna. oby więcej takich ludzi na filmwebie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
zuzanna_turyk

"Oglądałam to z zaskoczeniem i satysfakcją wymalowaną na twarzy, jak okropne rzeczy ludzie mogą sobie zrobić ?" to pytanie czy twierdzenie? Jeśli, jak mniemam twierdzenie, to mam pytanie: skąd bierze się Twoja satysfakcja z faktu, że ludzie (postacie fikcyjne) mogą sobie robić okropne rzeczy?

ocenił(a) film na 1
Uh_Huh

Podbijam pytanie i dodam od siebie inne - czy złe rzeczy, które robią sobie nastolatki w szkołach są w czymś gorsze od złych rzeczy, które robią sobie boomerzy w korporacjach?

ocenił(a) film na 7
zuzanna_turyk

Też mi się podobał ten film. Przyjemnie się oglądało i akcja sprawna, która nie zmuszała do przewijania filmu :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones