PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016444}
plakat filmu Zróbmy zemstę

Zróbmy zemstę

Do Revenge
5,7 4 454
oceny
5,7 10 1 4454
818
chce zobaczyć
Zróbmy zemstę
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Życie Drei (Camila Mendes), będącej u szczytu popularności w szkole średniej jako alfa - gwiazda całego kampusu, legnie w gruzach w wyniku opublikowania sekstaśmy, o co podejrzewany jest Max (Austin Abrams), jej chłopak i król całej szkoły. Eleanor (Maya Hawke) jest nierozgarniętą przeniesioną uczennicą. Nagle dowiaduje się, że będzieŻycie Drei (Camila Mendes), będącej u szczytu popularności w szkole średniej jako alfa - gwiazda całego kampusu, legnie w gruzach w wyniku opublikowania sekstaśmy, o co podejrzewany jest Max (Austin Abrams), jej chłopak i król całej szkoły. Eleanor (Maya Hawke) jest nierozgarniętą przeniesioną uczennicą. Nagle dowiaduje się, że będzie chodzić do szkoły ze swoją dawną prześladowczynią Carissą (Ava Capri), która rozpowiadała o niej paskudne plotki na letnim obozie, gdy obie miały 13 lat, co bardzo ją irytuje. Po sekretnym spotkaniu Drea i Eleanor po kryjomu zawiązują sojusz, by zemścić się na swoich prześladowcach.

Zróbmy zemstę
Zwiastun nr 1
Zróbmy zemstę
Teaser nr 1
nr 1 2022-08-10T09:51:11 https://fwcdn.pl/webv/21/72/62172/62172.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/44/10016444/do_revenge.vp9.1080p.webm
Zróbmy zemstę zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
Likely Story
tytuł oryg.
Do Revenge
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.