PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860891}
6,6 21 561
ocen
6,6 10 1 21561
6,0 21
ocen krytyków
Zupa nic
powrót do forum filmu Zupa nic

Film dobrze mi się oglądało, wiedziałam, na jaki film idę. Gra aktorska świetna, babcia super! Jeżeli chodzi o szczegóły, to słoiczki z kremem "Pani Walewska" zostały nazwane szamponem! Dlaczego? I jeszcze jeden szczegół. Po powrocie z zakupów pani domu niesie nową reklamówkę. W latach 80 tych nie przynosiło sie zakupów w reklamówkach.

ocenił(a) film na 1
game222

Szampon był przelany do słoiczków po Pani Walewskiej. Reklamówki w latach 80 były! Nie dostawało się ich ani nie kupowało w sklepie, tylko na bazarze u pani handlarki i chodziło się z nimi na zakupy.

Krakus_8

No to się nie czepiam :)

game222

Do pojemników po kremie przelany był szampon o zapachu bananów który koleżanka Eli dostała/przywiozła z zagranicy. Reklamówki jak najbardziej były, bardzo się o nie dbało, długo służyły.

ocenił(a) film na 8
game222

Też zwróciłam uwagę na kremy Pani Walewska i byłam rozczarowana, że to miały być szampony.Reklamówki nie zauważyłam

ocenił(a) film na 8
game222

Nawet do końca nie zwróciłam uwagi, ale Pani Walewska do tej pory jest na rynku - to mnie mocno zdziwiło :)

ocenił(a) film na 8
game222

Zachodnie "reklamówki" przywożone były z zagranicy na handel, kupowało się je na specjalnych stoiskach ;) na bazarach, w halach targowych. Pamiętam że Lego były solidne, a np. Aldi brudziły na niebiesko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones