PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565992}

Zwariowane wakacje

Vacation with Derek
6,0 230
ocen
6,0 10 1 230

Zwariowane wakacje
powrót do forum filmu Zwariowane wakacje

Lektor na Pulsie beznadziejny!!!! Oglądał film w języku angielskim i zupełnie inaczej bym ułożyła dialogi! Oni dużo pozmieniali tak że momentami film traci sens! Poza tym film może się wydać niezrozumiały dla tych którzy nie oglądali serialu na podstawie którego film powstał, a mianowicie "Derek kontra rodzinka" który emitowany jest na zig-zapie... Ludzie którzy nie znają serialu, powinni się zdecydować na obejrzenie choć paru pierwszych odcinków żeby zrozumieć film i jego sens;p To Zig-Zap powinien wyemitować ten film, Puls wszystko schrzanił... Lepiej poczekać na emisję na innym prgramie i innego lektora...:/ Jestem rozczarowana że polski program spieprzył film który odniósł sukces w USA, Kanadzie... Jedyny plus to taki że nie zdubbingowali go, bo byłoby jeszcze gorzej...

ocenił(a) film na 4
Lola140392

Ja faktycznie nie oglądałem tego serialu i ten film nie podobał mi się za bardzo. Początek nawet zabawny, ale im dalej tym gorzej. A te występy na koniec? Trochę żenujące :) A co do lektora na Pulsie to oni zawsze mają samych kiepskich.

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

Masz rację aczkolwiek nie mówię o Casey i Jessem bo oni byli świetni... I zgodzę się z tym, Puls ma fatalnych lektorów... A serial i tak polecam:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones