PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12044}

Zwariowany piątek

Freaky Friday
6,3 1 143
oceny
6,3 10 1 1143
Zwariowany piątek
powrót do forum filmu Zwariowany piątek

Więcej efektów, akcji, humoru i nieprzewidywalnych zdarzeń. Film Marka Watersa trochę zbyt cukierkowaty, nowoczesny i za dużo w nim wymuszonego humoru.


Jednak mimo, że starsze "disneye" mają więcej magii, rewelacji nie ma ani w jednym, ani w drugim.

użytkownik usunięty
DISNEYMANIAK

A mnie się jednak bardziej nowsza wersja podobała. W tej starszej postaci mi nie odpowiadały...zadbana kura domowa i zaskakująca Jodie Foster(zaskakująca, bo przez pierwsze 25 minut byłam przekonana że to chłopak...). A ponadto to właśnie TUTAJ za dużo było wymuszonego humoru...
Ogólnie ok, ale bez rewelacji...

użytkownik usunięty

Jestem za. Nowsza wersja jest o wiele lepsza niż ta. Ten jest w porządku film, ale jeśli porównywać, to stanowczo nowsza. Pozdrawiam ;]

DISNEYMANIAK

nie. Ja też wolę starszą wersję. tak samo było z rodzice miejcie się na baczności z walta disneya

ocenił(a) film na 6
DISNEYMANIAK

Najczęściej lubię oryginalne wersje filmów, ale tu akurat nowa jest o niebo lepsza. Myślę, że głównie ze względu na rolę matki. W tej starszej wersji matka jest bardzo młoda i w sumie nie różni się nawet tak kolosalnie od córki... nie widać tego "wielkiego konfliktu" ;) co jest ogromnym błędem, bo cały komizm filmu na tym właśnie się opiera, na konflikcie pokoleń.

ocenił(a) film na 5
DISNEYMANIAK

Uwielbian nowa wersje ale niestety oryginalu nie widzialem...postaram sie nadrobic wkrotce ;)

ocenił(a) film na 5
otfi

No i wlasnie jestem po seansie oryginalu.
Jodie Foster byla swietna ale reszta filmu jakas taka rozmydlona...Zdecydowanie remake bije na glowe oryginal!

użytkownik usunięty
otfi

Żartujesz? Ta nowsza wersja to mierny kicz dla nastoletnich fanek produkcji typu "Hannah Montana".

ocenił(a) film na 5

To tylko moja opinia...

użytkownik usunięty
DISNEYMANIAK

Zgadzam się z założycielem tematu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones